FOTO: Mercedese uue elegantsimajaka CLS’i välimus paljastatud

 (10)
II põlve ingel on üsna kandiline
II põlve ingel on üsna kandilineAutoExpress

Kupeesedaanide siugjale kultuurile uue hingamise andnud CLS saab hoopis agressiivsema, vähem voogava, rohkem tormilaineid meenutava välimusega mantlipärija. Uue põlve elegantsisümbol jäi kaamerate ette reklaamivõtetel.

Uus CLS üritab sünteesida nii S-klassi, kust sai tagarataste koopamusklid, SLS AMG’d, kust tuleb see konkreetne koon ning E-klassi, millest alates on kõik uued Mercedesed aina kandilisemad ning nurklikumate joontega. Uuel CLS’il on iseloomulikud kahe rõhtse ribiga jaotatud esilaternad ning üpris suuremõõtmelised küljepeeglid.

Konkreetne spioonifotoaparaati talletunud auto on mudel CLS 350CGI, milles müdiseb 306 hj 3,5-liitrine V6. Kindlasti tuleb valikusse ka 4,7-liitrine V8, kõigi oma 435 hobujõu ning 700 Nm väändega. Eelkäijast võtab viimane aga seejuures 22 % vähem kütust, lubab Mercedes-Benz.

Ametlik teave saabub Saksamaalt kindlast varem, ent ametlik esitlus leiab tõenäoliselt aset septembris peetaval Pariisi autonäitusel. Jäägem ootama, sest esimesest CLS’ist on veel nii magus maitse suus, et teise esimest fotot nähes ei taha kuidagi halvasti ütelda.

Pilti näed täissuuruses SIIN!

Jälgi EkspressAuto uudiseid ja artikleid ka Twitteris!

Oma sõiduki müügikuulutus pane EkspressAutosse - kuulutus kuni auto müümiseni vaid 50.- krooni!