Euroopasse tuleb uus auto: 2019. aastal alustatakse Belgias Lynk & Co tootmist

 (1)
Euroopasse tuleb uus auto: 2019. aastal alustatakse Belgias Lynk & Co tootmist
Lynk & Co kompaktmaastur 02tootjafoto

Noobelautotootja Volvo Cars hakkab oma Belgias Genti linnas asuvas tehases tootma uue automargi Lynk & Co sõidukeid, tootmine algab 2019. aasta teises pooles. Lynk & Co on seni esitlenud kahte mudelit: kompaktmaasturit 01 ja sedaani 02, kirjutab Accelerista.

Genti tehases tootmise alustamine on kahe autotootja tiheda koostöö vili, seni on Lynk & Co uudisbrändi autosid toodetud Hiinas ent plaan, vallutada uusi tarbijaid täiesti teistsugust lähenemist pakkuva automargiga kõikjal maailmas, on olnud Lynk & Co sünnist saati.

Volvo Cars omandas Lynk & Co 30 protsendilise osaluse möödunud aastal. Lynk & Co on aga omakorda Volvo Cars´i omanikettevõtte Zhejiang Geely Holding üsnagi värske automark, mis toodi turule aastal 2015.

Euroopa on ootel

Pakkudes Lynk & Co tootmiseks oma Genti tootmisüksuse, tagab Volvo Cars uuele automargile Euroopas kindla kasvulava ning see võimaldab ühtlasi ettevõtte äritegevust veelgi mitmekülgsemaks muuta.

“Näeme selle uue automargi suurt potentsiaali Euroopa turul ja soovime Lynk & Co marki toetada Volvo oskusteabega tehnoloogia ja tootmise alal,” sõnas Volvo Cars´i president ja tegevjuht Håkan Samuelsson.

Loe pikemalt edasi Acceleristast!