Eksperiment: kas Rimblades veljepäästjad on vaid silmailuks või on neist ka abi?

 (15)
Eksperiment: kas Rimblades veljepäästjad on vaid silmailuks või on neist ka abi?
Accelerista.com

Kergveljed lisavad autole isikupära, kuid nõuavad kõrgendatud tähelepanu sõitmisel ja parkimisel - kriimustused ja täkked on kerged tekkima. Hoolduses soovitatakse velgi kaitsta välisservale kinnitatavate kulumiskindlate ribadega. Eestis jõudsid äsja müügile Rimblades eredad veljepäästjad ja Accelerista proovis, kas neist tõesti abi on.

Nüüd, kui suur talv on kohe-kohe kätte jõudmas, võib lume alt igasuguseid üllatusi leida. Selleks, et velge kratsida, ei pea parklates huligaanitsemas käima – piisab väikesest ebaõnnest liikluses. Veljeparandus või sootuks uue velje ostmine on kulukas lõbu.

Väiksemate kratsimiste ja löökide vastu on saada igasuguseid veljekaitsmeid, paraku on nende valik Eestis üpris kesine. Guugeldades leiab teibiga kinnituvaid värvilisi ääriseid, mille hind on odav, aga mis tõenäoliselt kuigi kaua vastu ei pea.

Juhuslikult avastasin, et Eestis on müügile tulnud inglaste kuulsad Rimblades eredavärvilised veljepäästjad. Selgus, et siinmail on ametlik esindusõigus just saadud ning oktoobrist alates jõuavad ka esimesed komplektid müügile.

Loe edasi Acceleristast.