Eksklusiivne esmapilk: sportsedaan Kia Stinger näeb päriselt ka väga vinge välja!

 (21)

Tänavuse Detroidi autonäituse üks staare oli kahtlemata Kia Stinger, uus sportsedaan, mille ambitsiooniks on seljatada kähkusõitjate koorekiht – Audi, BMW ja Lexus. Äsja sai uustulnukat korraks lähemalt vaadata ka Euroopas, Frankfurdi eriesitlusel. Meil on suur rõõm jagada lugejatega eksklusiivset galeriid: selline näeb Kia Stinger päriselus välja!

Vahendab Accelerista

Viiekohaline laugpära-sportsedaan Kia Stinger saab olema tänavu üks nendest autodest, millest rohkem räägitakse ning mille käekäiku põnevusega jälgitakse: ootused on kõrged!

Euroopa ametlik esmaesitlus toimub juba paari nädala pärast, 2017. aasta Genfi autonäitusel. Pressikonverents, kus kõigest lähemalt räägitakse, toimub 7. märtsil, meie aja järgi kell 9:45 hommikul ning seda on võimalik otse jälgida Kia Facebooki lehe vahendusel.

Ühendriikides jõuab Stinger müügile sel aastal, Euroopa kohta on esialgu teada vaid see, et esimesed õnnelikud saavad proovisõitu teha sel sügisel. Frankfurdi eriesitluse muljete põhjal võib ennustada, et pole vist küll ühtegi kähkusõidusõpra, kes sellisest pakkumisest ära ütleks: Stinger näeb päriselus päris palju lahedam välja kui piltide peal!
Loe edasi siit