Efektne elektriline jalgratas näeb välja nagu fotoaparaat

 (10)
Elektriline jalgratas Grace Pro Race
Elektriline jalgratas Grace Pro Race

Elektrimootoriga varustatud jalgratas: kas see on ikka enam jalgratas või on see juba mootorratas, särtsuroller? Michael Hecken ning Karl-Heinz Nicolai loodud ratas Grace Pro Race meenutab peast hoopis vanaaegset fotokaamerat.

Selle kaks ülestikku paiknevat silma oleksid justkui ülalt sisse vaatamiseks mõeldud fotoaparaadi kaks objektiivi. Ometi ei tee see jalgratas pilti, kuigi elektroonikat on siin fotomasinast palju rohkem. Elektriliselt assisteeritav pedaalimine võib viia kiiruseni 45 km/h. Elektrimootor pakub võimsust vahemikus 500-1300 kW.

Dünaamilist teavet edastabki see alumiiniumist freesitud plokk, mis lenkstangi keskele valatult istub ning ühtlasi valgustitega varustatud on. Tunnikene akude laadimist tagab elektrilise abilise tööd 30-50 km osas. Huvilistel avaneb võimalus valida kolme erineva raamitüübi ja 64 erineva värvi vahel. Rattaid valmistatakse ainult eritellimusel ning nende hind jääb 10.000.- dollari kanti.

Jälgi Forte autouudiseid ka Twitteris!

Oma sõiduki müügikuulutus pane portaali MÜÜ! Kuulutuse lisamine on tasuta!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.