Eesti mehed eelistavad musta tooni autosid


Eesti mehed eelistavad musta tooni autosid
Nissan

Nissan Nordic viis koos Delfiga läbi suure lugejauuringu, et saada selgust Eesti meeste ja naiste eelistustest autode värvi valikul. Uuring oli populaarne ja tulemustest selgusid kindlad lemmikud ja eelistused. Mida uuring näitas meie meeste maitse kohta?

Eesti meeste vaieldamatuks lemmikuks on musta värvi autod. Üllatuslikult on aga nende teiseks eeliseks punane ning kolmandaks hall.

Kõige ebapopulaarsemaks autovärviks on eesti meeste arvates pruun ning kollane. Ehk siis kokkuvõtvalt võib väita, et eesti meeste põhjamaine temperament väga kirgastes värvides sõidukeid ei eelista.

Mida autovärvi valik ütleb Eesti mehe kohta?

Musta tooni auto omanikku peetakse konservatiivseks ja enesekindlaks inimeseks. Teda iseloomustavad märksõnad klassika, jõulisus ja elegants.

Punast värvi auto omanik on aga seevastu avatud ja energiast pakatav.
Tempokus ja enesekindlus tõstab ta teistest liiklejatest kindlalt esile.

Hall värvi autoga sõidavad aga need, kelle pilk on suunatud tulevikku ning kes eelistavad ajastut elegantsi.

Hingelt noored on aga need, kes eelistavad kollast. Pruun värv meeldib aga neile, kellest kumab läbi elukogemust ning keda iseloomustab selge arusaam sellest, kuidas elu meie ümber toimib.

Fortuuna otsustas!

Kõigi vahel, kes küsitluses osalesid loosis Nissan Nordic välja uue Pulsari kasutusõiguse üheks nädalaks. Fortuuna tahtel võitis selle Aimar Aavik.

Seotud lood:

Vaata, milline on naiste lemmikvärv!

Võitjaga võetakse personaalselt ühendust. Enda lemmikvärviga Nissan Pulsari saad aga valida endale www.nissan.ee.