DELFI VIDEO: Twingoga, Megane'iga, X4-ga ja M4-ga Leedus sportautode rajal mõõtu võtmas

 (2)

Rajale jõudes saime instruktsioonid, et kohalikud võidusõitjad ja filmijad on kõrgema prioriteediga. Ning see oli ka üks põhjustest miks ma ei saanud libedal rajal M4-ga sõita. Igatahes on olnud tegus päev. Lausa nii tegus, et peale rajalt lahkumist pidime ise autod puhtaks pesema.

Arvatavasti on M4 siin pundis üks kindlamaid tiitli pärijaid. Kui arvestada seda, et eelmisel aastal noppis just kõik rohkem tiitleid Rootsist siia saadetud kõikide kellade ja viledega BMW X5 M50d. Tänu sellele, et X5-el olid kõik asjad olemas, mõjus see emotsionaalselt hästi. Ja just sellised asja mõjuvad otsustavalt.

See aasta on BMW M4-ga ette näha suhteliselt sama tulemust. No aga mõelge nüüd ise, et teil on võimalik sõita ühe eksklusiivse sportautoga.... Kui minul tekiks võimalus sõita mõne Paganiga, siis ma arvan, et seal oleks nii palju ärevust ja emotsioone ning sellisel juhul ma unustaksin ära kõik mis tundub sellel hetkel teisejärguline. Vaataks lihtsalt seda, et mahuksin kuidagi rooli taha ja oleks tänulik kui autost väljudes juhiload taskus on. Ärge saage nüüd sellest lausest valesti aru. Siin ei kihutata aga samas ei saa ma ka kõigi eest rääkida. Sõidetakse ikkagi enamvähem samamoodi nagu Eestis kuhu poole me ka teel oleme.

Seotud lood: