CityBee lõikas Tallinna vanalinna koroona tõttu teenusest välja

 (7)
Citybee autorenditeenuse avaüritus
Citybee autorenditeenuse avaüritusFoto: Madis Veltman

Leedu kiireenditeenus CityBee lõikas täna oma teenusekaardilt välja Tallinna vanalinna ning sinna ei tohi enam kliendid oma autosid tasuta jätta.

Ettevõte andis äsja klientidele teada, et vanalinnas ei tohi sõite enam lõpetada ega ka rendiperioodil parkima jätta.

CityBee põhjendas otsust suurenenud kulutustega autode puhtuse tagamisele koroonapandeemia ajal.

Teenuse kõiki 286 Tallinna sõidukit desinfitseeritakse igapäevaselt. Sõidukite suure arvu tõttu puhastatakse neid etappidena, alustades enim kasutatavatest sõidukitest. Kõikidesse autodesse on paigaldatud desinfitseerimisvahendid ja -lapid ning ühekordsed kummikindad, et vältida viiruse levikut ja tagada teenuse ohutu kasutamine.

CityBee maksab kõikjal teeninduspiirkondades autode parkimise eest. Osadel autodel on kuukaardid, teistel kehtib minutipõhine maksmine automaatse parkimiskella abil.

Tallinna vanalinn on Eesti kõige kallim parkimistsoon.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!