Citroën rabab sensuaalse ja übermoeka pisisuperautoga

 (7)
Lisatud video!
Citroën Survolt Concept paneb suu vett jooksma küll?
Citroën Survolt Concept paneb suu vett jooksma küll?Citroën

Äsja Genfis kitli seljast heitnud ideeautos Survolt ühendab Citroën Frankfurdis näidatud, pigem aksessuaari kui autona mõjunud kontsepti Revolte ning videomängu futuvaimus loodud superauto GTbyCitroën iseloomud. Tulemuseks on väike, madal, trendikas ja väga silmapaistva välimusega masin.

Tehnilist teavet Citroën veel andnud pole, kui selleks mitte lugeda lubadust „mootorispordile omasest minekust“. Survolt on mõistagi hübriid, mis suudab liikuda ka puhtalt elektri jõul. Sellest trendist ei saa enam üle ükski autotootja.

Sensuaalne supermini on vaid 3,85 m pikk ja 1,87 m lai, mis on vaid veidi suurem kui Lotus Exige. Kõrgust on autokesel 1,2 m, mida on Lotusest enam, Audi TT’st aga näiteks vähem.

Raske on öelda, mis konkreetselt sellele disaini tour de force’ile iseloomu annab, kuna efektseid elemente on lihtsalt lõputult. On see too ovaalne esivõre, mis meenutab kuivale eksinud ja õhku ahmiva kala suud? Need roosad spoilerid, mis viivad mõtted pintsakuvoodrile? Või hoopis LED’idest moodustatud kujundid? Kollased aktsendid?

Jälgi EkspressAuto uudiseid ja artikleid ka Twitteris!

Oma sõiduki müügikuulutus pane EkspressAutosse - kuulutus kuni auto müümiseni vaid 50.- krooni!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.