Budõlinid pereauto otsingul: Kia Niro, “vrummiv” loodussõbralik möödasõit on äge


Budõlinid pereauto otsingul: Kia Niro, “vrummiv” loodussõbralik möödasõit on äge
accelerista.com

Ilona ja Aleksei on pereautot valides jõudnud kolmanda kandidaadini: seekord saab hinnangu hübriidajamiga krossover Kia Niro. Ilonal tekkis Niroga kiirelt kontakt, mida ta muhedalt põhjendab “kõhutundega”, mis oli juba enne auto proovimist. Lastele meeldis auto väga. Pereisa Aleksei palus veel mõtlemisaega.

Vahendab Accelerista

Saime Alekseiga taaskord auto võrra rikkamaks, kui Kia esinduse sorava jutuga müügimees meile kaarega autoust lahti tehes nobedalt kogu Kia Niro ilu ja võlu lauale ladus ning võtmeid näpu otsas kiigutades eriti kavalal pilgul mainis, et tegemist on täitsa uue hübriidiga, mille järele paljud õhkavad.

Tõele au andes oli Aleksei veidi skeptiline, sest Korea auto ei saa mingi salapärase meestetsunfti meelest päris normaalne auto olla. Minu päritolu niipalju rolli ei mängi, sest hindan – nagu naised ikka, välimust ja sisemust.

Truu kutsikana sõitsin ka sel korral meie vananeva raudruunaga Aleksei ja Kia Niro sabas kodu poole ning mõlgutasin omi mõtteid. Mul oli kohe algusest peale nii hea kõhutunne selle auto osas ja see kestis lõpuni välja!

Esialgu oli mul jälle hirm sõita oma rohelise autojuhi võbelevate lehtedega võõras kallis masinas, aga mida rohkem võimalusi tekkis, seda enam ma neid kasutasin – sest see pakkus naudingut.

Seotud lood:

VAATA LUSTAKAT VIDEOT BUDÕLINITE PROOVISÕIDUST KIA NIROGA!

Vaata siit