Bentley isesõitvasse autosse võib tulla holograafiline teener

 (3)
Bentley isesõitvasse autosse võib tulla holograafiline teener
Bentley

Botid ja tehisintellekt on viimasel ajal väga populaarne teema. Ükskõik, kas tegemist on Siri või Cortanaga, üritavad arvutid meie ülesandeid enda kanda võtta ja elu kergendada.

Vahendab Accelerista

Elu kergemaks, mugavamaks ja luksuslikumaks muutmine on ka Bentley olemuses, ja seetõttu üritab autotootja kujutleda, mismoodi võiks luksusautode tulevik välja näha.

Kindlasti on inimesi, kelle jaoks teenrita majast lahkumine on mõeldamatu, mistõttu üks tulevikuautode funktsioonidest on Bentley meelest näiteks holograafiline teener, kes ilmutab end autos ja pakub oma teeneid. Ilmselt võiks ta näiteks soovitada restorane ja sinna kohti reserveerida, või saab oma sõidusoovist digitaalsele teenrile teada anda, enne kui isesõitev auto oma tööd tegema hakkab ja teid sihtkohta toimetab.

Bentley disainijuht Stefan Sielaff ei täpsustanud holograafilise teenri ülesandeid, ent ütles, et sellised veel leiutamist ootavad ühenduvused ja tehnoloogiad, mis salongi paigaldatakse, saavad järjest tähtsamaks. Kuna inimestele ei pruugi nähtamatu mikrofoniga või umbisikulise autoga suhtlemine südamelähedane olla, võib holograafiline teener anda isesõitvale autole märksa inimlikuma näo, nii et sõitjad saavad lihtsalt öelda: “Koju, James!” ja asudagi teele.
Loe edasi siit