Autotaltsutaja Ken Block läheb Atkinsoniga WRCsse!

 (11)
Ken Blocki elegantsed stiilinäited
Ken Blocki elegantsed stiilinäited---

Uue meeskonnaga Monster Ford kavatseb maailmakuulus autokoreograaf ja meelelahutaja Ken Block hakata võtma osa ralli maailmameistrivõistlustest. Pikalt rambivalguses sooja teinud ja multimiljonilise publiku teeninud Block peab näitama, kas ta pulli tegemise kõrval ka sportlikku konkurentsi talub.

Kellele ei meeldiks vaadata lõputult uusi ja vanu Ken Blocki klippe, kus ta oma erituuningus Subaru Impreza WRX STI roolis gymkhanat ehk autotantsu teeb. Nüüd on Block aga tagasihoidlikku tähelepanu pälvivast USA rallisarjast, kus ta juba aastaid osalenud on, siirdumas glamuursesse ja kallisse WRCsse, vahendab Autosport.

Subaru enam rallisarjas ei osale. Loodavas Monster Energy Drink World Rally Team'is hakkab Block kihutama 2009. a. Ford Focus WRC roolis. Teise piloodina värvatakse staari kõrvale samuti tuntud mees - Chris Atkinson.

Järgmisel hooajal võtavad mõlemad sõitjad osa valitud etappidest. Ülejärgmisel peaksid aga kõigi lootuste kohaselt ning kui ka Blocki debüüt õnnestub, tegema kaasa juba terve peadpööritava rallikarusselli. Taolist uut staari on WRCl igatahes väga tarvis.