Auto, mis määrab elustiili: kuuenda põlvkonna Volkswagen Polo

 (15)
Auto, mis määrab elustiili: kuuenda põlvkonna Volkswagen Polo
accelerista.com

Papad-mammad, unistage edasi, kuuenda generatsiooni Volkswagen Polo on "noor, sportlik ja värske auto". Kuigi Polo jõuab peagi eelmüüki, on kompaktauto sihtrühmaks noored ja ägedad. Õnneks ei julge tänapäeval keegi öelda, millal noorus otsa saab, seega, laske käia, kui meeldib!

Vahendab Accelerista

16. juunil Berliinis esmaesitletud ja sel suvel eelmüüki jõudval uuel Polol on täiesti uus välis- ja sisedisain, see on märgatavalt ruumikam ning sellel on uus, digitaalse maailmaga sobitatud kokpitipaigutus, säästlikud bensiini- ja diiselmootorid ja terve hulk abisüsteeme, mis eelnevalt olid saadaval vaid Golfile ja Passatile.

Volkswagen Polo kuus generatsiooni Accelerista.com
Seotud lood:

Kuues Polo on tootja sõnul sportlikum, võimsam, värskem, maskuliinsem ja karismaatilisem kui ükski tema eelkäija senini.

"Polo on noor, värske auto. Selles on karisma kombineeritud tugeva tehnoloogiaga. Mitte ükski teine auto ei paku oma suuruse kohta nii palju ruumi. See teeb Polost väikeauto number üks ja number üheks see ka jääb," teatas Volkswageni margi juhatuse esimees Dr. Herbert Diess.

Doktori jutust loeme välja, et kompaktne, mehelike omadustega auto on loodud kõnetama mehi ja naisi: mehed tahavad olla maskuliinsed, eks ole, naistele aga meeldivad mehelikud mehed, kes saavad hakkama näiteks puulõhkumisega.

Mitte nagu see juhtus Eesti Ekspressi ajakirjaniku Tiina Jõgeda loos...

Aga laseme reklaamklipil kõneleda enda eest.

Loe edasi siit