Audi šikki limusiinialternatiivi A7 esitletakse Moskvas

 (13)
Audi A7 Sportback Concept
Audi A7 Sportback ConceptAudi

Järgmisel aastal on Audifännidel põhjust Vene viisa peale mõtlema hakata, kuna uus ja šikk limusiinialternatiiv A7 jõuab seeriavormis publiku ette augustis peetaval Moskva autonäitusel. A7 on neile, kes tahavad midagi seksikamat kui gängsterkange olemisega A8 ega vaja nõnda palju ruumi.

Täna öösel tõmmatakse kate uue A8 põlvkonna pealt, nii et veel pole teada, kui kuum uus A8 ise tegelikult on. A7 on mõeldud otseseks rivaaliks Mercedes-Benz CLS'ile, mis läheneb juba teisele põlvkonnale ning on viimaste aastate üks kenamaid sõidukeid.

A8'st on A7 tegelikult ikka väiksem ning maksab samuti vähem. A6'st, millega elegantne masin platvormi jagab, on A7 aga hinnalisem. Autocari andmeil hakkavad hinnad umbes 28.000.- naelsterlingist.

CLS on saadaval üksnes naljakohalisena, Audi pole aga veel otsustanud, kas A7 hakatakse pakkuma ka viiekohalisena või mitte. Mootorivalikusse tulevad esmalt kindlasti võimsamad jõuallikad ning nelikvedu, tulevikus on aga oodata ka mõistlikumaid ja säästlikumaid kombinatsioone.