Ameerika Auto esindussalong avatud

 (6)
ameerika auto
Ameerika Auto

Tallinnas, Sõpruse puiesteel uksed avanud Ameerika autode keskus pakub täislahendust alates Ameerika autode müügist kuni nende tuunimiseni. Salong ehitab ka Hy-Rail autosid (maanteel kui raudteel sõitvad masinad).

„Esindamata ühtegi konkreetset autotootjat, pakub Ameerika Auto autotööstuste kõige atraktiivsemaid mudeleid,” ütleb Ameerika Autoteeninduse OÜ juhatuse esimees ja omanik Rasmus Schneider firma pressiteates: „Pakume autoomanikule terviklahendust — toome kohale tema unistuste auto, muretseme varuosi, remondime, peseme, tuunime, vormistame ülevaatuse — kõike, mida on Ameerika auto jaoks vaja.”

Peamiselt Eesti Raudtee tellimusel ehitab Ameerika Auto Hy-Rail ehk nii maanteel kui raudteel sõitvaid autosid. „2003. aastast on Ameerika Auto valmistanud üle 30 Hy-Rail sõiduki, alates teemeistrite autodest kuni 26-tonnise täismassiga veoautodeni välja,” kõneles avamisel juhatuse liige ja omanik Toomas Laur.

Ameerika Auto salong pakub Ameerika autode müüki, garantiihooldust ja remonti, varuosasid ja lisaseadmeid ning autode tuunimist, tüübikinnitust ja käsipesu. Koostöös ABC Tehno OÜ-ga saab Ameerika Auto autokeskuse teostada ka tehnoülevaatust. Uudismudelitena on salongis esindatud Ford Fusion ja Ford Explorer, varasemast lisaks Lincoln Navigator, Ford Mustang ja Corvette.

Ameerika Autoteeninduse OÜ on Ameerika Auto kaubamärgi all tegutsenud alates 1997. aastast.