Mida peaks teadma, et langetada otsus – kas rentida või osta? Üks ettevõte, mis haagiseid rendiks pakub, on Alexela. Milliseid haagiseid neilt saab?

Alexela lahendus on ka harjumuspärasest erinev. Kui üldiselt tähendab igasuguse asja rentimine ja selle tagastamine klienditeenindajaga suhtlemist, paberimäärimist ja toote ülevaatamist, siis Alexela haagise saab kätte ka kontaktivabalt ja 24/7. Kuidas see toimib ja mida selleks vaja on?

Mis lube, õiguseid ja dokumente haagise rentimiseks vaja on? Mis piirangud rentijale kehtivad? Ja kas haagise peab tagastama samasse jaama, kust see võeti?

Kas tehnoloogilise lahenduse osas võib öelda, et Eesti on jälle kord esirinnas, või on sarnaseid lahendusi kasutusel ka lähiriikides? Kas Alexela plaanib oma teenusega laieneda ainult Eestis või ka väljapoole?

Teada saab ka mõned markantsemad juhtumid selle kohta, mida inimesed rendihaagistega teinud on. Stuudios on külas Alexela juhatuse liige Tarmo Kärsna, usutlevad autoajakirjanikud Veli V. Rajasaar ja Indrek Jakobson.

1x
00:00
Jaga
Kommentaarid