Vahelduseks käime sõiduautodele vastukaaluks kiirelt üle ka raskeveokite müüginumbrid; Renault tegi rahaliselt raske otsuse ja otsustas oma suuruselt teisel turul koomale tõmmata; varahaldushiiu BlackRock tegevjuht ennustab, et Ukraina sõda on globaliseerumisele lõpu teinud ja Volkswagen vaatabki juba kõik oma ärid anti-globaliseerumise võtmes üle.

Saate nimiuudis põhineb aga Stellantise otsusel Venemaal edasi toimetada ja Kaluuga tehases tootmist jätkata; samas tuleb Stellantiselt ka hea uudis ehk uus ridakuus nimega Hurricane, mida hakatakse pakkuma mitmes maitses.

Nädala börsimõte on seotud Tesla plaaniga oma aktsiad veelkord juppideks lüüa. Nädala proovisõiduauto oli uus Volkswagen Taigo (pildil) ja nädala automõte puudutab teemakse ja seda, kuidas ilma tundlikku informatsiooni kogumata saaks arvet pidada, palju autod sõidavad ja kui säästlikult.

Saatejuhid on autoajakirjanikud Veli V. Rajasaar ja Indrek Jakobson. Saadet saad kuulata allpool olevast pleierist. Külasta ka saate Facebooki ja Instagrami lehte, kust saad jooksvat infot automaailma kohta ja näha proovisõiduautodega seonduvat.

1x
00:00