Autouudistega alustame Eestist: Eesti autoajakirjandusest enam Audist erapooletuid lugusid ei leia – edasimüüja ei võimalda ajakirjanikele proovisõite ja kõik lood kirjutab palgatud esindaja, kelle “sõnumit kontrollitakse”. See tähendab, et Audil ei saa edaspidi asja olema ka Eesti aasta auto valimistele, millest saates hiljem juttu.

Maailmast: testimas on märgatud kolmanda põlvkonna Mini Countrymani; Mazda CX-3 mudelivärskendust siiski ei tule; oktoobri enimmüüdud autodest Euroopas; Jaguar ja Tesla tegid kvoodidiili ja palju muud. Nädala number on 18,4 – mida see tähistab, kuuleb saatest.

Külas käis Tehnikamaailma peatoimetaja Tõnu Ojala, et rääkida Eesti aasta auto valimisest, mis juba 22. korda käimas.

Nädala proovisõiduauto oli Dacia Spring – Indrek testis Eesti odavaimat elektriautot nädalases “ellujäämistestis” ning pikem lugu on meil sellest juba ilmunud.

Saatejuhid on autoajakirjanikud Veli V. Rajasaar ja Indrek Jakobson. Saadet saad kuulata allpool olevast pleierist. Külasta ka saate Facebooki- ja Instagrami-lehte, kust saad jooksvat infot automaailma kohta ning näha proovisõiduautodega seonduvat.

1x
Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid