Autospiriti juhatuse esimehe Marko Viirandi sõnul on kiirlaadimissüsteemiga varustatud 500-ga võimalik läbida kuni 320 kilomeetrit. Uue masina tippkiirus on kuni 150 km/h ning kiirus 0-100 km/h saavutatakse ligikaudu 9 sekundiga, sealjuures 0-50 km/h kõigest 3,1 sekundiga. Elektriline Fiat 500 on saadaval nii luukpära kui kabrioletina.

Uuendustena tõi Viirand välja ka auto interjööri ning jätkusuutlike materjalide kasutamist. Armatuurlaud on laiem, nuppe on vähem ning puhtamat pinda on rohkem.

„Põneva uuendusena on osadel Hybrid Fiat 500 varustustasemega mudelite puhul kasutatud istmete valmistamisel mereplastist toodetud lõnga ning naturaalse naha asemel on valikus keskkonnasõbralikum ökonahk," tõi ta veel esile.

Varustuses on laia vaatenurgaga esivaatekaamera (Front-facing camera monitoring technology), mis jälgib auto kõiki alasid nii piki- kui ka külgsuunas ning täiustatud adaptiivne kiirushoidik (iACC) reageerib kiirendamise ja aeglustamise kaudu nii autodele, jalgratturitele kui ka jalakäijatele. Ühtlasi hoiab sõiduraja jälgimissüsteem õige märgistuse puhul sõidukit raja keskel.

Eestis saab uue Fiat 500-ga tutvust teha alates 28. maist Autospiriti esindustes.