Nimelt naaseb meeskond nimega Era Motorsport võistlustele ning selleks puhuks kuulutati juba 2020 aasta alguses välja konkurss värvilahenduste loomiseks.

Siin tulevad mängu nii COVID-19 kui üks võidusõidufanaatikute pere Ontariost Kanadas. Olude sunnil koduseks isaks-õpetajaks jääma pidanud Jason McEachern otsis igal õhtul oma kuueaastasele pojale neti vahendusel uut kodust tegevust ning koperdas ka nimetet konkursi otsa.

Kuna ka Jasoni enda isa oli võidusõidufänn ja viis poega lapsepõlves erinevaid võistlusi vaatama, jäi pisik külge. Kui Jasoni enda poeg Owen sai kolmeaastaseks, jätkasid nad endist traditsiooni – Jason õpetas poja isegi sõidusimulaatori toel sõitma.

Seega tundus netist leitud konkurss Oweni jaoks täpselt sobiliku tegevusena ning isa andis mustvalge võidusõiduauto silueti Owenile värvida.

Pisut hiljem jõudiski pilt naeratavast poisist oma värvilahendusega Era Motorspordi lauale. Poiss pani isegi värvivalikute osas kaasa omapoolse põhjenduse: “Mulle meeldivad kollane, sinine ja punane – ja välgunooled ning leegid on lahedad!”

“Hoki ja võidusõit on mu lemmikud. Mu isale ja vanaisale meeldib ka võidusõit väga ja teie konkursil oli tore osaleda, kuna olime COVID-i tõttu kodus karantiinis,” lisas ta kirja lõppu.

Lisaks sellele, et Oweni värvilahendus on nüüd kantud IMSA LMP2 klassi võistlusauto küljele, kutsuti perekond ka meeskonna erikülalistena esimesele IMSA võidusõidule, mis toimub pärast pandeemiapiirangute leevendamist – et fännid ikka päriselt boksidesse kohale saaksid minna!

Rajale jõuab masin esimest korda 22. jaanuari harjutussessioonil. Kõnealune Rolex 24 võidusõit toimub juba laupäeval, 30. jaanuaril.