PowerShot Zoom on sedavõrd tilluke, et mahub peopessa. Aga see on ka 12 MP sensori, optilise pildistabilisaatori ning kolmeastmelise suumiga, kirjutab AM.ee.

Monoklitaoline pisikaamera suudab salvestada Full HD (1920 x 1080) videot ning suumida 100 mm-lt 400 mm-le, digitaalselt kuni 800 mm.

Esimene küsimus võiks seda vigurit vaadates olla: kellele ja miks?

Küsige seda pigem tuhandelt jaapanlaselt, kes toodet ühisrahastusplatvormi Makuake teel olid nõus soetama, ületades eesmärki üle 3000%.

Vaata kaamera rahakogumislehele Makuakes:

Kuna spordiüritusi hetkel liiga palju ei toimu, on peamiseks sihtrühmaks aktiivsete välitegevuste ning loodusentusiastid, kes sooviks oravaid ja tuvisid distantsilt paremini näha. Samuti on ära mainitud oma pereliikmete kiibitsemine, ilma et nad sellest teadlikud oleks.

PowerShot Zoom kaalub vaid 145 grammi, mis on umbes sama palju või isegi vähem kui tavaline optiline monokkel, ja see on tegelikult päris äge. Sedavõrd kerge kaaluga võiks see seade olla hea kaaslane rändajatele ning linnuvaatlejatele.

Optiline 100 / 400 mm lääts on avaga f5,6 / 6,3, mis võib hämaras kasutamist raskendada, kuid päevasel ajal peaks ka mõõduka pilvisusega olema piisav.

Fotofunktsionaalsus lubab salvestada kuni 12 MP pilte, sarivõttes kuni 10 kaadrit sekundis. Äpi kaudu on võimalik kaamerat juhtida ning näha pildistatavat suurema ekraani pealt, näiteks telefonist, mida kaamera näeb.

Põhilised featuurid:

  • 12,1 MP sensor
  • kolmeastmeline suum 100 mm ja 400 mm vahel, 800 mm digitaalse suurendusega
  • Optiline nelja-telje-pildistabilisatsioon
  • Full HD (1920 x 1080) video @ 24 / 25 / 30 k/s
  • USB-C USB-PD standardile vastav
  • wifi- ja Bluetoothi-liidestus, näiteks Canon Camera Connecti äpiga ühendamiseks

Canon PowerShot Zoom võiks olla saadaval alates käesoleva aasta detsembrist hinnaga 350 eurot.