Lisaks sellele räägime Škoda esimesest tõsisemast elektripääsukesest, mis kannab nime Enyaq ning mida saab näha juba lähinädalatel. Sõiduk on ehitatud MEB platvormile täpselt nagu VW ID.3 ning saab seega olema tõenäoliselt üpris tähelepanuväärne sõiduk.

Räägime ka sellest, kas tõesti hakkavad uued autod maailmast otsa saama. USA uuringufirma Cox Automotive leidis, et USA-s on laoautode hulk sel suvel kõvasti vähenenud. Meil on stuudios Eesti automüüja ja saate toetaja ELKE esindaja Raido Rosenfeld, kes olukorra tõsisust Eestis kommenteerib.

Vaatluse alla tulevad ka Toyota erinevad sport- ja erimudelid. Mis peidab end GR, GR Sport ja GRMN nimekombinatsioonide taga ning millist erilist masinat saab näha juba lähipäevil toimuval Lõuna-Eesti rallil?

Proovisõiduautoks oli Peugeot e-208, mille kohta jagus palju kiidusõnu. Millised on selle aasta aasta auto tiitli võitnud elektriajamiga sõiduki plussid ning millised miinused, kuula juba saatest.

Saatejuhtideks on Jan-Matthias Mandri ja Veli Rajasaar. Vaata saadet ülalt videost, kuula allolevast pleierist või omale meelepärasest taskuhäälingurakendusest (Spotify, Apple Podcasts, Soundcloud). Samuti viska pilk peale saate Facebooki lehele.

1x
00:00