Teenusega liitumiseks tuleb Kaubamaja või Selveri infoletis või www.partnerkaart.ee iseteeninduses vormistada personaalne ostulimiit ning muuta olemasolev Partnerkaart edaspidi Partner Kuukaardiks.

Partner Kuukaardi maksimaalse ostulimiidi väljaarvutamiseks kasutab Kaubamaja Grupp kasutajate kogumispensioni andmeid ning võlgade päring tehakse Creditinfo andmebaasi. Kui klient jääb esitatud järelmaksuarve tasumisel hiljaks, kehtib talle viivisemäär 0,065% päevas.

Partner Kuukaart võimaldab intressivabalt järelmaksuga asju osta Kaubamajas, Selveris, ABC Kinga, SHU, I.L.U. ja L'Occitane kauplustes ning Tallinna Kaubamaja Grupi e-poodides.

Tallinna Kaubamaja Grupi juhatuse esimees Raul Puusepp märkis, et sarnased „osta kohe, maksa hiljemˮ makselahendused kaubanduses, eriti just e-kaubanduses on uus normaalsus ja kõige kiiremini kasvav ostmistrend kogu maailmas.

„Mingit täiendavat kulu või intressi arve õigeaegsel tasumisel selle eest ei lisandu. Soovime uue makselahendusega teha klientide elu mugavamaks pakkudes ostulimiiti, mida saab terve kuu kasutada. Olemasolevat Partnerkaarti vahetama ei pea, Kuukaardi ostulimiidi saab aktiveerida samal kaardil," selgitas Puusepp.

Personaalse Partner Kuukaardi ostulimiidi saab iseteeninduses või infoletis aktiveerida iga Eesti residendist klient, kel vanust 21-74 aastat ning kes on olnud Partnerkaardi omanik vähemalt 3 kuud ja kelle kohta puuduvad märkused Krediidiinfos. Ostulimiit jääb üldjuhul 200-1000 euro vahele ja seda saab kohe kõikides Tallinna Kaubamaja Grupi poodides ja e-poodides kasutama hakata.

Kuukaardi ostulimiidi saab lisada nii tavalisele Partnerkaardile kui ka LHV Partner pangakaartidele.

Tänaseks on Partnerkaardi omanikke 685 000.