Sel korral räägime palju sellest, kuidas koroonakriis autotööstust mõjutab ning mõtiskleme, kas jäämegi nüüd kahjuks või õnneks elektriautodest lähiajal ilma. Ühtlasi sellest, kuidas praegused probleemid meie liiklust mõjutanud on.

Iroonilisel kombel on samal ajal kõige parem aeg auto ostuks. Hinnad on rekordmadalal ning paljud automüüjad pakuvad ka häid kontaktivabu lahendusi. Jagame mõtteid, kuidas osta ja seejuures ka tervise juurde jääda.

Veli räägib oma imelisest reisist Venemaale, kus sai järvejääl Lexustega lõbutseda. Kuid see ei olnud ainus masin, milles ta külmades oludes huvitavaid manöövreid sooritas.

Nipinurgas räägime sellest, kuidas oma auto puhtaks jätta ka kriisiajal. Iroonilisel kombel on saatejuhid ise mõlemad alles kevadise suurpuhastuse ootuses.

Saatejuhtideks on Jan-Matthias Mandri ja Veli Rajasaar. Saadet saad kuulata ka Soundcloudis, Spotifys, Apple Podcastsis või allolevast pleierist. Viska pilk peale ka saate Facebooki lehele ja anna teada autoteemadest, mis sind huvitavad! Sinna on oodatud ka vihjed, pildid ja jutud edevamatest masinatest, millega Eesti tänavatel sõidetakse.