Politsei teatel varastati Pärnus Riia maanteel kaubanduskeskuses käekott mitmete esemetega ja omanik hindab kahju suuruseks 1963 eurot.
Lääne ringkonnaprokuratuuri pressinõuniku Annely Ermi andmeil leidusid teisipäeva päeval kurikaela ohvriks langenud hinnalises käekotis rahakott koos sularahaga, kosmeetika, dokumendid ja pangakaardid ning isiklikud esemed. Mis kotis pea 2000 eurot maksis, ei osanud Erm täpsustada.

NB: Tegemist on illustratiivse fotoga, kus kujutatud emiseid ei ole üritatud ära varastada. Kui sulle läheb korda, mis päriselt oluline, siis tule ajalukku. Eesti Ajaloomuuseumi sajandinäitus "Minu Vaba riik" ootab sind avasüli.

Ajaloomuuseumi sajandiuudised näitavad huumorivõtmes, et kõikvõimalikud ajalootõlgendused pole veel päris ajalugu. Seeläbi toetame vaimukalt meie enda vabariigi ajalookäsitlust ja kutsume nii noori kui vanu sellega tutvuma.

Forte koostöörubriik Eesti Ajaloomuusemiga toob Maarjamäe vastavatud muuseumikompleksi avamise puhul teieni põnevad lood ning unikaalsed leiud kogude varasalvest! Kõik lood leiad SIIT!