Reuters vahendab, et Jobsi üheleheküljeline CV aastast 1973 müüdi lausa 174 757 dollari (142 119 euro) eest Inglismaalt pärit anonüümseks jäänud ostjale. Hind kujunes algselt loodetud 50 000 dollarist rohkem kui kolm korda kõrgemaks.

Enam kui nelikümmend aastat vana lakooniline ja kirjavigadest kubisev CV näitab, kuidas "Steven jobs" üritas saada tööle tehnoloogia, konkreetsemalt veebiarenduse valdkonda, kuid millisele ametikohale täpsemalt, jääb selgusetuks.

Rida, mis peaks tutvustama tema eelmist töökogemust ja ka sealt kohalt lahkumise põhjuse tagamaid, on jäetud tühjaks. Samuti selgub, et "reedi ülikooli" tudengil Jobsil (ülikool, mida ta ei lõpetanudki) ei ole telefoni, kuid on taskus juhiluba.

Samuti on Jobs oma varesejalgadega kirja pannud oma oskused ning hobid ja erioskused. Loomulikult puudutavad need kõik arvuti- ja tehnoloogiavaldkonda.

Ei ole teada, kas CV ka 18-aastasele Jobsile töö tagas. Igatahes asutasid tema ja Steve Wozniak kolm aastat hiljem 1976. aastal Apple'i. Jobs suri 56-aastasena 2011. aastal pikaaegse vähihaiguse tagajärjel.