Seekordse Loomehäki fookuses oli viis teemavaldkonda: virtuaalruum, mänguruum, kultuuriruum, showroom ja linnaruum. 48 tundi kestva arendusmaratoni jooksul aitasid meeskondi kogenud mentorid - Telliskivi Loomelinnaku looja Jaanus Juss, Eesti Äriinglite Assotsiatsiooni liige Kaspar Hanni, Creatomus Solutions asutaja Renee Puusepp, Protexi müügijuht Urmas Reinsberg, Dea Martinjonis Jobbaticalist ning Microsofti tehnoloogiastrateeg Magnus Hillermaa.

Täna õhtul valib žürii välja parimad projektid, finaali ning nende väljakuulutamist näeb Delfi TV vahendusel alates kl 15 siitsamast:

Loomehäkki abistavad oma teenuste, toodete ja nõu pakkumisega: TERE AS, Latitude59, Veebimajutus.ee, Protex, Microsoft, PÖFF, Brand Manual, Tallinn Music Week, Prototron, Ajujaht, Civitta/ Erasmus for young entrepreneurs, Siidrikoda, Tallink.

Loomehäkk on üliõpilastele tasuta ja registreeruda saab ürituse Facebooki lehel. Loomehäkile võib tulla oma idee ja meeskonnaga, aga ka teiste ideid kuulama ja tiimiga liituma.

Loomehäkki korraldavad digitaalse loovmeedia inkubaator Digix, viie ülikooli (Tallinna Ülikool, Eesti Kunstiakadeemia, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, Estonian Business School, Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor) eelinkubatsiooniprogramm Edu&Tegu STARTERcreative ja Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid. Loomehäkki kaasrahastatakse Euroopa Liidu tõukefondidest.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid