Ray “Stallion83” Cox, kes on viimased üksteist aastat olnud maailma kõige kõrgema Xbox Gamerscore'i omanik, jäi lõpuks oma esikohast ilma, kirjutab ajaveeb M Kuubis.

Hiljuti purjetas Ray “Stallion83” Cox abielusadamasse ning vahetult peale seda läks ta koos naisega mesinädalatele. Sellest piisas et aastakümme igavene teine olnud Stephen “smrnov” Rowe jõudis lõpuks Coxile järele ja asus juhtima kõrgeima mänguskooriga mängijate edetabelit.

Kui Cox märkas, et Rowe on lõpuks juhtima läinud, postitas ta Twitterisse:

Ray “Stallion83” Coxi praegune Xbox mänguskoor on 1,587,219. Tema viimane achievement “Instant Annihilation” on saadud mängus Tekken. Viimase kolme aasta jooksul on Cox kogunud keskmiselt 485 punkti iga päev.

Stephen “smrnov” Rowe'i mänguskoor Xboxil on hetkel 1,592,340 ja viimane achievement “Coins on the Streets” on saadud Farming Simulator 15-s.

Kolmandal kohal oleva Celtic Force'i mänguskoor on 1,418,525 ja viimane achievement Legendary Alliance pärineb mängust Marvel Ult. Alliance 2. Siinkohal tasub ära märkida, et võrreldes Cox’i ja Rowe’ga alustas Celtic Force Xboxi konsoolidel achievementide korjamisega kaks aastat hiljem.

Tegemist on väga pühendunud mängijatega, kellel ilmselt mängude kõrvalt tõenäoliselt millekski muuks eriti aega ei jäägi. Seda tõestab taaskord ka värske juhtum, kus piisas abiellumisest ja mesinädalatest, et esikohast ilma jääda.

[HILJEM LISATUD] Ja... Stallion83-el ei kulunud palju aega, et esikoht taas endale haarata!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid