Kokku saabus Tallinnasse üle 130 osaleja, kellest moodustati 13 tiimi. Osalejate näol on tegemist värvika läbilõikega kogu start-up’i maailmast, kelle seas on ettevõtjad, investorid, IT-arendajad, disainerid ja visionäärid. Intensiivse töö ja ajude ragistamise lõppeesmärk on jõuda 48 tunni jooksul ideest prototüübini.

Homme kell 17.30 esitlevad meeskonnad oma prototüüpe publikule ja žüriile. Neid presentatsioone näeb homme ka Delfi TV-s. Valitakse parimad ja kuulutatakse välja võitjad. Ideid, mille kallal töötatakse, leidus linna paremaks muutmisest kuni keerukate näotuvastuslahendusteni.

Ideed, mille kallal meeskonnad nädalavahetusel töötavad:

PassportEye – passide/ID-kaartide ja muude isikut tuvastavate dokumentide automaatne tuvastamine/autentsuse kinnitamine piltide abil.
PSII (Personal Sensitive Identifiable Information) – püüab kaardistada kogu tundliku informatsiooni riigiregistrites, et saada aru, millist infot uued andmekaitseregulatsioonid puudutama hakkavad.
Rooftop – platvorm, kuhu majaomanikud ja ühistud saavad oma maja andmed salvestada ning neid jagada.
Insights – püüab SEB kaarditehingute andmete põhjalt defineerida kliendid, kes kulutavad tavapärasest rohkem.
Service Environment Map – aitab visualiseeritult leida õiget asukohta ja valdkonda oma uue äri (nt kohviku) alustamiseks, kasutatakse Tele2 ja SEB andmeid.
SmartMobility – püüab kombineerida Tele2 ja SEB asukohapõhist informatsiooni, et liiklust analüüsida ja teeplaneerijaid informeerida.
RALPH – klientide/investorite/firmade finantsinfot ja nende kohta käivat meediainfot kombineeriv lahendus. Kasutab Krediidiinfo ja Ekspress Meedia Grupi andmeid, et moodustada kanal, mis võimaldab inimestel teha taustauuringuid oma äripartnerite ja potentsiaalsete investorite kohta.
E_? – tekstianalüüs e-prefiksi kasutuse uurimiseks Eesti meedias, kasutavad Textat ja Ekspress Meedia antud artiklibaasi. Uurivad e-kasutust aastast 1995.
Teksti usaldusväärsuse analüsaator (bullshit detector) – püüab Ekspress Meedia artiklite põhjal arendada mudeli, mis eraldab väärtusliku informatsiooni libauudistest ja kollasest meediast.
Tuleva Pensionifondi valimise äpp – annab läbipaistvat informatsiooni, et teha parem valik pensionifondi valides.
Nirdizati – projektihalduse software, mis hindab äritegevust ja projekte ning proovib ette ennustada ka tulemust.
Trump – lahendus, mis analüüsib Donald Trumpi säutse ja nende intelligentsust.
Riigijuhtimine kodanikele – riigijuhtimine ja debatid, mis kaasavad ka valijat.