Rambo nimi pole siiski ainult viide Sylvester Stallone`i kehastatud filmikangelasele, vaid ka lühend sõnaühendist Rapid Additively Manufactured Ballistics Ordnance. Tegu on modifitseeritud M203 granaadiheitjaga.

Popular Mechanics kirjutab, et Rambo koosneb poolesajast detailist ja kui välja arvata vedrud ja kinnitid, on need kõik 3D-printerist tulnud. Toru ja lukukoda on valmistatud alumiiniumist kasutades kuumpressimistehnoloogiat, mida armee varustuskeskus kirjeldab kui "protsessi, mille puhul täpsed laserid kuumutavad pulbriosakesed üle nende sulamistemperatuuri, misjärel justkui keevitatakse peened metallikihid järjest üksteise peale, kuni lõplik ese on valmis." Päästik ja lööknõel prinditi terasest.

Toru ja lukukoja printimine võttis umbes 70 tundi aega, seejärel kulus veel viis tundi lõppviimistluseks. Toru lihviti ja anodeeriti (see tähendab metalleseme loomuliku oksiidikihi paksendamist), et see vastupidavam oleks.

Armee oli tulemusega rahul ja lisaks relvale prinditi ka moona. Tõsi, mitte päris granaate, vaid treeningul kasutatavaid. Neis pole lõhkematerjali ja need on valmistatud alumiiniumist ja klaaskiududega nailonist. Pärast 15 tulistatud lasku testiti granaadiheitjat ja leiti, et sel pole mingeid kulumismärke.

Pikemas perspektiivis tähendab see, et keerukaid uusi relvi võib ühel hetkel hakata tootma just nimelt detailide 3D-printimise teel ja prototüüpide valmistamiseks ei ole vaja keerukaid mehhanisme ja tööriistu ehitada. Ühtlasi võib juhtuda, et veel kaugemas tulevikus on ühel hetkel sõjategevuses või missioonidel osalevatel sõduritel võimalik endal vastavalt vajadusele kohapeal mõni puuduolev püss masinast kiirelt välja lasta.