Viaplay Eesti turundus- ja kommunikatsioonidirektori Tanel Taali sõnul on nende teenus Baltimaade suurimasse internetitelevisioon ja sinna tuleb 100 uut jagu Eesti teleseriaalidest, mis kasvatab kodumaise teletoodangu mahu aasta lõpuks 1500 tunnini.

"Kättemaksukontori" ja "Padjaklubi" uued osad lisame Viaplaysse enne nende esilinastumist teleekraanil vastavalt sellele, kuidas need valmis saavad," ütleb Taal.

"Teiste seriaalide uued osad jõuavad meile enamasti samal päeval, kui neid tele-eetris näidatakse. Kõiki seriaale saab Viaplayst vaadata ilma reklaamipausideta."

Viaplays on lisaks uued hooajad Katrin Lusti autorisaatest "Kuuuurija", "Eesti selgeltnägijate tuleproovist" ja "Doktor Silvast".

Päris uutest sarjadest on kättesaadavad tõsieluseriaal "Tõelised Eesti mehed", Eesti tippnäitlejatega koguperesari "Papad Mammad" ning alates 6. oktoobrist komöödiasari "Kellapid".

Viaplays on hetkel 350 jagu kodumaiseid sarju, vanematest ka:

* "Kättemaksukontori" kuus hooaega
* "Kalamehejuttude" neli hooaega
* "Padjaklubi"
* "Kodu keset linna"
* "Võimalik vaid Venemaal" kolm hooaega
* "Üheotsapileti" kaks hooaega
* "Doktor Silva" esimene hooaeg

Kodumaised seriaalid on olemas mõlemas teenuspaketis. Põhipakett maksab 6,99 eurot kuus ja esimene kuu on uuele liitujale tasuta.

Viaplay toimib interneti teel arvutis või nutiseadmes, ühe kasutajakonto saab siduda kuni viie seadmega ja vaadata samaaegselt kahelt ekraanilt.

Teenust saab kasutada veebilehel www.viaplay.ee või Androidi või Apple'i nutiseadme äpiga. Nutiseadmest saab sisu Chromecasti abil telerisse suunata.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid