Tele2 tootedirektor Katrin Aron soovitab lihtsaid ja kasulikke mobiiliäppe, mis kuluvad igal reisisellil marjaks ära.

"Kuna naudin uute asjade katsetamist ja käin tihti välismaal, olen päris paljusid äppe alla laadinud, mille reisides ikka ja jälle kasutusele võtan,“ ütles Aron.

„Tuntud äppidest on mu südame võitnud TripAdvisori, Booking.com-i ja Momondo rakendused, ent lisaks neile leidub hulk kasulikke reisiäppe, mis ei ole palju tähelepanu saanud, ent on mulle sama suurteks abimeesteks kujunenud.“

Aron tõstab esile kaheksa kõige huvitavamat reisiäppi, mis tema telefonis koha on leidnud, et puhkuse planeerimine ja võõras linnas toimetulek võimalikult murevabalt kulgeksid.

Kõik siintutvustatud rakendused on saadaval nii Apple'i kui ka Androidi nutiseadme kasutajale. Duolingo ja FourSquare'i leiab ka Windowsi e-poest.

Hotel Tonight

aitab spontaansel reisisellil Euroopas, Ameerikas ja Austraalias viimasel hetkel soodsa majutuse leida ning sealsamas ka broneeringu teha.

Kuna broneerida saab vaid seitse päeva ette, võid peale sattuda enneolematult soodsatele majutusvõimalustele!

Homeaway

on vähemtuntud alternatiiv portaalile Airbnb, kust saab kohalike poolt väljarenditava majutuse leida.

Nagu Airbnb’s, saab koha sobivuses veenduda teiste kasutajate kogemustega tutvudes. Silma jäänud majutusvõimaluse saab lemmikute alla sättida, et selle juurde hiljem soovi korral naaseda.

Verychic

Neile, kes otsivad viietärnihotellide viimase hetke pakkumisi, sobib hästi Verychic. Kasutajasõbralik ja hea disainiga äpp muudab soodsa luksusmajutuse otsimise lausa nauditavaks.

Duolingo

keeleõppimise äpp on sobilik kõigile, kes end reisisihtkohas tõelise kohalikuna soovivad tunda. Äpp teeb keeleõppe lõbusaks ning õpetab olulisemad väljendid kerge vaevaga selgeks!

Triposo

Neile, kes soovivad välismaal interneti pealt raha kokku hoida, ent võõras linnas rahumeeli ringi uidata, sobib suurepäraselt Triposo.

Sealt saab enne linnaekskursiooni alla laadida kaardi, mis on orienteerumisel suureks abiks. Ühtlasi leidub äpis infot sihtkohariigi, olulisemate atraktsioonide ja nende hinnakirjade kohta.

TripCast

on suurepärane äpp reisivale seltskonnale, kes soovib omavahel jooksvalt reisi ajal tehtud fotosid ja videosid jagada.

Äpp näeb välja ja toimib nagu Instagram, ent võimaldab luua ühisalbumeid, kuhu kõik sellele ligipääsu omavad sõbrad postitada saavad.

Albumit võib jagada ka mõne lähedasega, kes reisil toimuval reaalajas silma peal soovib hoida.

Foursquare

Söögikohta või mõnd lahedat baari otsides tasub kiigata FourSquare’i – seal näeb teiste külastajatele tagasisidet ja soovitusi ning lahtiolekuaegu.

Loomulikult saab ka ise külastatud kohtadele tagasisidet anda ja meeldejäävad kogemused äpis talletada, et teinekordki läbi astuda.

Foodspotting

sarnaneb veidi FourSquare’iga ja on hea abimees tühja kõhu ja otsustusvõimetuse korral.

Äpp näitab vastavalt asukohale toidupilte, mille teised maitseelamusi otsivad kasutajad lähedal asuvates restoranides teinud on. Sarnaselt FourSquare’iga leidub ka seal arvustusi.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid