Nimekirjas on Facebookis või Google+-is KKK-ga seotud gruppidega liitunud või neid meeldivaks lisanud isikute profiilid, millest paljud sisaldavad rassistlikke pilte või hüüdlauseid, vahendab BBC News.

OFFICIAL #OpKKK #HoodsOff 2015 Data Release. https://t.co/EQODjs7wpA With Love, Anonymous— Operation KKK (@Operation_KKK) November 5, 2015

Anonymouse teatel kasutati nimekirja koostamiseks inimluuret, mitte häkkimist.

Varem sel nädalal avaldati internetis ka teine nimekiri, milles oli ära toodud mitmeid USA poliitikuid kui KKK liikmeid. Sellele järgnes kiiresti Anonymouse eitus Twitteri kontol @Operation_KKK.

Anonymous alustas oma viimast kampaaniat Hoods Off (Kapuutsid Maha) pärast seda, kui Ku Klux Klan ähvardas vägivallaga meeleavaldajaid USA Missouri osariigis Fergusonis. Rahvas tuli tänavatele pärast seda, kui vandekohus otsustas jätta süüdistus esitamata valgele politseinikule, kes lasi 2014. aasta augustis maha mustanahalise teismelise.

Eelmise aasta novembris korraldas Anonymous küberrünnaku KKK-ga seotud veebilehe vastu ning võttis üle kaks KKK-ga seotud Twitteri kontot.