Ääremärkusena tasub mainida, et kõik peale tarkvara peaks selles seadmes olema viimistletud ning olema samaväärne poeriiulile jõudva telefoniga, kirjutab Kahvel.ee.

Välimus

Mobiiltelefonide disain on jõudnud punkti, kus seadme välisilmet dikteerib üksainus komponent – ekraan.

Jah, ka voolunupu asukohaga saab mängida. Mõni paneb üliolulise lüliti küljele, teine aga hoopis ülaossa. LG disainerid leidsid end ilmselt samalt mõttelt ning otsustasid teha sel korral asju pisut teisiti.

On's see tervet peatükki väärt, kuid igal juhul on G2 voolu ja helitugevuse nupud hoopiski tagaküljel, kaamera all.

Ja see on hea asi, kuna vastasel korral oleks G2 eristamine näiteks Galaxy S4-st mõne meetri kauguselt keeruline.

Tegelikult on G2 disainis üks olulisemgi nüanss. Naeruväärselt suur, kuid samal ajal kompaktne ekraan. Nimelt on LG oma uusima lipulaeva puhul viinud ekraani ääred miinimumini ning tulemus on ideaalilähedane – seal kus lõpeb ekraan, algab tühjus. Hüva, väga väike must ala nende vahele siiski jääb.

Kas nuppude asetamine telefoni tagaküljele on mõistlik? Jah ja ei. Esteetiliselt on G2 nägus, kuid praktika näitab seda, et sõrmeots ei ole nii tundlik kui ma lootnuks.

LG on näinud vaeva nuppudele tekstuuri andmisega – ülemist ja alumist noolt eraldav voolunupp on pealt kumer, kuid ikkagi on mõnikord raske aru saada, kas sõrm asetseb õige koha peal.

Kui jätta kõrvale soe, õhuline ja sõrmejälgi ligitõmbav plastik, siis on G2 kasutuskogemus väga hea. Võrdluses põlise vastase, Samsungi S4-ga, on G2 ehk pisut vaoshoitum. Kindlat võitjat siin küll ei selgu, kuna mõlemal seadmel on oma tugevad ja nõrgad küljed.

Tehnilised näitajad

* Neljatuumaline 2,26 GHz Qualcomm 800 protsessor
* Adreno 330 graafikakiirendi
* 5,2-tolline ekraan
* 1080 x 1920 (Full HD) resolutsioon
* 16/32 GB sisemälu
* 2 GB RAM
* 802.11 a/b/g/n/ac Wi-Fi
* Bluetooth 4.0
* NFC
* GPS ja GLONASS
* 3000 mAh mahutavusega aku
* 13-megapiksline tagumine kaamera
* 2,1-megapiksline eesmine kaamera
* Android 4.2.2
* Plastikust korpus
* Hind alates 599€, müügil septembrist

Loe täisteksti ja vaata rohkem pilte saidil Kahvel.ee.