Mida autoretkele kaasa võtta?

Mootorsõidukiga päevade kaupa teel olla võib olla väsitav nii kehale kui vaimule, aga lõputu maantee ja Statoili-pauside pakutavas vabaduses ikka midagi on, sest road movie on populaarne žanr nii kinos kui elus. Millist tehnikat peaks sellele kindlasti kaasa võtma?
Techi ajakirjanik koostas ülevaate vajalikust tehnikast autoreisil. Kes on käinud, ei leia siit ilmselt midagi uut, aga tore ikka huvi pärast lugeda ja kasvõi enda nimekirjaga võrrelda.
GPS
Kui liigute tundmatul territooriumil, võib GPSist kujuneda elupäästja. Ideaalne on selline, mis aitab turvaliselt sihtkohta jõuda ja liiklust vältida, nagu Garmin nuvi 3700.
Kaamera
Canon pakub jätkuvalt oma "odava otsa" digipeegelkaamerates profitaseme võimalusi, või vähemalt midagi sinnapoole. See üksi muudab EOS Rebel T2i sugused seadmed väärtuslikuks. Need on ka kergekaalulised ja kerged kasutada, mis muudab retkel meeldejäävate hetkede jäädvustamise päris toredaks.
Taskukaamera
Kui eelistate reisi surematuks muuta liikuva pildi näol, pole kogukas digipeegel vast parim lahendus. Äkki eelistate hoopis taskukaameraid nagu JVC Picsio GC-WP10 ja GC-FM2. Nende hind on mõistlik ja need on valmis ka kõrglahutusega videot jäädvustama.
mp3-pleier
Kui Apple'i kõikjalelevinud iPodid pole teie maitse, on turul piisavalt teisi seadmeid, millega oma muusikat (ning muudki) endaga kaasas kanda. Võtke näiteks Sony S Series Walkman, mis mahutab 16 GB meediafaile ja sisaldab stereokõlareid ning mille aku suudab esitada korraga kuni 42 tundi muusikat või 6,5 tundi videot. Olemas on ka FM-tuuner, hääle- ja FM-salvestus - mida veel tahta?
Kaasaskantav DVD-pleier
DVD vaatamine on öösel suurepärane ajaveetmisvahend, või ka muu tegevuse vahel. Kaasaskantav DVD pleier nagu Audiovoxi DFL710 sisaldab ka FLOTV teenust, mis võimaldab vähemalt USAs vaadata telesaateid kanalitel nagu ESPN, Comedy Central, Disney Channel jpm.