Suurima uuenduskuuri on sel korral läbinud just suurem Fold6 telefon, mis on tehtud märkimisväärselt õhemaks ja kergemaks, et seda saaks mugavalt kaasas kanda. Samuti on mõlemale seadmele lisatud spetsiaalselt volditavate telefonide jaoks optimeeritud Galaxy AI ehk tehisintellekti funktsioone.

„Põhiline uuendus mõlemal volditaval on see, et need on nüüd varustatud meie Galaxy AI lahendustega, mis on spetsiaalselt optimeeritud volditavate telefonide jaoks. Näiteks on populaarne Circle to Search lahendus nüüd Fold6 telefonil selline, kus otsingutulemused ilmuvad ekraani ühele poolele ja pildiotsing ise teisele poolele, et seda saaks vajadusel ümber teha või otsida samalt fotolt mõnda muud objekti,“ rääkis Samsung Eesti koolitusjuht Alari Pennar.

„Samuti saab kasutada häälkäsklusi, et lasta AI-l endale näiteks 3 päevane reis planeerida või saab see lahendada ka matemaatilisi tehteid, kuvades kasutajale lahenduskäigu,“ lisas Pennar.

Statistika näitab, et inimesed kasutavad uusi Galaxy AI funktsioone. 65% neist kasutab funktsioone iga päev ning populaarseimateks lahendusteks on Circle to Search ja generatiivne redigeerimine,“ sõnas ta.

Samuti on täiendatud tõlkimiseks mõeldud Interpreter ehk Tõlk funktsioon, mis suudab nüüd teha ka näiteks reaalajas transkriptsiooni, mis on kasulik kuulates näiteks mõnda muukeelset loengut ja telefon transkribeerib selle kasutaja jaoks arusaadavasse keelde.

Samsung esitles koos uute volditavate telefonidega uusi nutikellasid Galaxy Watch7 ja Galaxy Watch Ultra ning uusi juhtmevabasid kõrvaklappe Galaxy Buds3 ja Galaxy Buds3 Pro. Suurimaks uuenduseks on Galaxy Watch Ultra, mis on järglane Samsungi Galaxy Watch5 Pro mudelile, tuues kasutajatele ülimalt vastupidava disaini ja kauakestva akuga ekstreemsetesse oludesse sobiva nutikella.

„Ilmselt suurim uuendus meie kantavate seadmete kategoorias on Galaxy Watch7 Ultra, mis on tavalisest nutikellast pisut suurem, eriti vastupidav ja kauakestva akuga kell, mis on mõeldud eriti võimekatele ja aktiivse eluviisiga inimestele. Galaxy Watch7 on samas samuti saanud palju uusi tervisefunktsioone. Samuti on mõlemal kellal nüüd sarnaselt Samsungi nutitelefonidega Galaxy AI ehk tehisintellekti funktsioone,“ sõnas Samsung Eesti koolitusjuht Alari Pennar.

Uued Galaxy Fold6 ja Galaxy Flip6 nutitelefonid on eeltellimiseks saadaval alates 10. juulist ja poodidesse saabuvad seadmed 24. juulil. Sarnaselt varasemate mudelitega on uut seadet võimalik soetada kasutades tagasiostuprogrammi, mida kasutab lansseerimisperioodil iga kolmas klient.