Need, kes soovivad kõrge jõudlusega sülearvutit, leiavad end sageli kohmakate ja raskete sülerite küüsist. Teised, kes soovivad kergekaalulist sülearvutit, peavad tihti tegema järeleandmisi ekraani suuruse osas ja leppima piiratud võimsusega. Selleks, et kasutajad ei peaks kompromisse tegema, tõi Huawei turule uuenenud sülearvuti Matebook D 16.

„Uue Matebook D 16 fookuses on funktsionaalsus ja kõrgetasemeline tehniline jõudlus, aga samal ajal on see ka kerge ning elegantse välimusega,“ tutvustab uut sülearvutit tehnoloogiaekspert ja Huawei koolitusjuht Jekaterina Mishina.

Matebook D 16 õhukesse ja kergesse seadmesse on nüüd mahutatud oluliselt rohkem võimsust, seega saavad kasutajad ka liikvel olles teha nii tavapäraseid kui ka rohkem jõudlust nõudvaid tööülesandeid. „Sellele aitab kaasa võimalus arvuti protsessorit tugevdada funktsioonide Performance Mode ja Super Turbo abil. Jõudluse efektiivsuse optimeerimiseks on arvutil ka Dual Shark Fin Fani tehnoloogia – see kahe labaga jahutustehnoloogia reguleerib soojuse hajutamist sülearvuti ümber, parandades selle efektiivsust ja vältides kokkujooksmist, eriti suure failiga töötamise ajal,“ selgitab Mishina.

Nutikad lahendused kompaktses sülearvutis

Uus sülearvutimudel pärib ka Matebooki perekonna FullView’ ekraani disaini – sellel on 16-tolline ekraan, kuid see kaalub sama vähe kui tavaline 15-tolline mudel. See on eriti kasulik loomingulistele professionaalidele, kes vajavad sisu loomiseks või meedia redigeerimiseks laiendatud vaadet ja kogu ekraaniruumi.

Viimaste Huawei toodete standardiks on saanud Super Device’i lahendus, mis võimaldab sülearvutit kiirelt ühendada teiste seadmetega. „Selle abil saab muuta näiteks tahvelarvuti täiendavaks ekraaniks sülearvutile või ühendada nutitelefoni failide installimiseks,“ täpsustab Mishina.

Matebook D 16 arendamisel on silmas peetud tänapäeva inimeste tööharjumusi ja elustiili – tihti on vaja sülearvutit kaasas kanda ja teha tööd ka liikvel olles. Samuti tuleb heal tasemel videokoosolekuid pidada väga erinevates tingimustes.

„Uuel sülearvutil on intelligentsed videokonverentsi lahendused, nagu näiteks AI taust, FollowCam ja Sight Correction. Nende abil saavad kasutajad luua koosolekuruumi, millel on privaatsuskaitse ja mürasummutus, tagades sujuvad veebikoosolekud. Koosolekute kvaliteetne heli on tagatud funktsiooniga, mis võimendab kõne ajal rääkija häält ning summutab ümbritseva müra ja näiteks klaviatuuril trükkimise heli,“ tutvustab Huawei koolitusjuht.

Lisaks on Matebook D 16 sülearvutil uuendatud tehnoloogia, mis parandab WiFi-signaali 56% võrra ning parandab võrgu stabiilsust ja kiirust ka juhul, kui signaal on nõrk, näiteks pikkade vahemaade või mitme seina puhul. „Seega saab selle arvutiga ka kehvema signaali korral hõlpsasti alla laadida suuri faile ja pidada veebikoosolekuid,“ lisab Mishina.

Jaga
Kommentaarid