Heldna on töötanud aastaid tippjuhina Tallinna kriminaalpolitsei narkokuritegude talituses, Põhja Politseiprefektuuri kriminaalosakonnas, kui ka Keskkriminaalpolitseis. 2018. aastal läks ta Kaitseväe teenistusse Luurekeskuse ülema asetäitjana julgeolekualal. Vahepeal teenis ta ka staabiohvitserina Saksa kontingendi koosseisus ÜRO sõjalisel missioonil MINUSMA (Mali Vabariigis Gaos). 2020. aastast 2023. aastani oli Heldna Maksu- ja Tolliameti tolliosakonna juht.

Sellest aastast töötab ta Combat Readys koos Remo Ojastega, kes on konsultatsiooniettevõtte asutaja ja juht ning ühtlasi „Eriväelase juttude“ saatejuht. Podcasti kümnendas osas räägivad Heldna ja Ojaste juhtimisest, õpetamisest ja nii õnnestumistest kui ka nõrkustest kaitseväes.

Delfi videopodcast „Eriväelase jutud“ avab Eesti vabaduse eest vajadusel elu hinnaga seisjaid teisiti kui oleme meedias tavaliselt harjunud. Aastaid kaitseväes erioperatsioonide väejuhatuses töötanud, ka mitmetel välismissioonidel osalenud tänane konsultatsiooniettevõtte Combat Ready asutaja ja juht Remo Ojaste vestleb „Eriväelase juttudes“ inimestega, kelle töö, süda ja kutsumus on otseselt või kaudselt seotud lahinguväljaga. Küsib küsimusi, peab dialoogi ja jõuab teemadeni, milleni jõuab vaid sõjaväelane sõjaväelasega rääkides.

Logi sisse ja/või hakka Delfi Kogupaketi tellijaks, et vaadata täispikka saadet või kuulata seda podcast’ina!