„Volditavate telefonide puhul on vastupidavus täpselt sama oluline, kui iga teise telefoni puhul. Inimesed kasutavad neid igapäevaste seadmetena, seega peame olema kindlad, et need peavad vastu samasugustele oludele nagu kõik teised telefonid,“ sõnas Samsung Eesti mobiiliseadmete valdkonna tootekoolitaja Kirill Kozlov.

Videos on näha, kuidas telefoniga tehakse laboritingimustes erinevaid vastupidavuskatseid. Näiteks volditakse telefoni korduvalt kinni ja lahti, katsetatakse selle vastupidavust erinevatele põrutustele ja kukkumistele ning proovitakse järdi seadme IPX8 ja IPX4 veekindlusreitinguid. Lisaks on üheks katseks metallkuuli kukutamine seadme sisemisele volditavale ekraanile, et kontrollida ka selle vastupidavust.

Samsungi Galaxy Flip5 ja Galaxy Fold5 telefonide vastupidavustestid teostas rahvusvaheline tehnikaseadmete ja muu testimis- ja verifitseerimisettevõte Bureau Veritas, mis on Samsungist eraldiseisev ettevõte, mis testib lisaks Samsungi seadmetele paljude teiste tehnikaseadmete vastupidavust.

Video testimistest:

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid