Inimesed kasutavad nutikelli ja juhtmevabu kõrvaklappe rohkem kui kunagi varem – nii füüsilise aktiivsuse toetamiseks kui ka tulenevalt oma elustiilist. Tehnikahuvilised on kursis, et erinevate toodete pakkumisi on väga palju, kuid sellegipoolest tuleb erinevate eesmärkide täitmiseks soetada sageli mitu toodet.

Nüüd on Huawei leidnud sellele lahenduse ja ühendanud kaks toodet.

Nutikam kogemus igapäevaseks mugavuseks

Kasutajakogemuse täiustamiseks tõi Huawei turule uue toote – Huawei Watch Buds. Tegemist on kaks-ühes-kell-kõrvaklappidega, millel on nii sisu kui ka stiili, et muuta igapäevaelu mugavamaks. Olenemata sellest, kas plaanid minna trenni, jalutuskäigule või näiteks poodi – kõrvaklapid on alati randmel kaasas. See tagab, et need ei unune enam kunagi koju ja alati on võimalus vastata mugavalt ka olulisele pikemale telefonikõnele.

Stiilne disain ühendab kõrvaklapid elegantse kellaga. Selle alumisel küljel on nupud, mis aktiveerivad uuendusliku mehhanismi, mis avab nutikella sisemuse, kus on kaks juhtmevaba kõrvaklappi. See ei ole ainult stiilne aksessuaar, vaid ka usaldusväärne assistent randmel.

Tehnikahuviliste jaoks on hea uudis see, et uue nutikellamudeli disaini täiustab meisterlik kvaliteet ja range tootmisprotsess. Kell-kõrvaklappide terasest korpus on rafineeritud temperatuuril üle 1300 kraadi ja käsitsi satiiniga poleeritud, nuppe kaunistavad mustriga needid, mis on justkui krooniks ainulaadsele metalsele läikele. Täisnahast rihm täiustab seadme ajatut välimust. Nutikell on saadaval erinevate numbrilaua taustapiltidega. Pole vahet, kas tegemist on ärikohtumise või uhke õhtusöögiga – Huawei Watch Buds on trendikas aksessuaar igaks sündmuseks.

Eesmärk pakkuda uuest moesuunast midagi enamat

Huawei Watch Buds on eriline oma funktsionaalsuse poolest, mis tagab, et selle kasutaja saab nautida muretut kasutuskogemust, olenemata sellest, milline on tema elustiil.

Nutikellal on Huawei enda loodud Mutual Magnet Array tehnoloogia, mis aitab tõmmata kõrvaklapid kella kaane külge, et need oleksid hõlpsasti kättesaadavad pärast kella kaane avamist. Nii vasak kui ka parem kõrvaklapp on identsed ja neid saab kasutada vaheldumisi. Kõrvaklappides on tehnoloogia, mis seadistab automaatselt vasaku ja parema helikanali, mis omakorda muudab kasutuskogemuse veelgi lihtsamaks – see tähendab, et kasutaja ei pea mõtlema, kuidas oma kõrvaklappe kanda ja hoida, ning saab keskenduda muule.

Huawei uusi juhtmevabu kõrvaklappe saab juhtida kõrva puudutamise kaudu, mis tagab eriti hea kasutajamugavuse. Mitu kontaktpunkti aitavad kasutajal lihtsa puudutusega pääseda ligi erinevatele funktsioonidele. Sealjuures vähendab Huawei tehisintellekt koostöös sisseehitatud kiirendusanduriga valepuute määra ja võimaldab seeläbi kasutajal keskenduda oma kuulamiskogemusele.

Huawei Watch Budsid sobivad kõigile

On selgelt näha, et tarbijad on muutumas terviseteadlikumaks ja otsivad aktiivselt võimalusi oma füüsilise heaolu parandamiseks. 2022. aastal viis Deloitte läbi küsitluse, millest selgus, et 79% vastanutest soovisid tervisliku elustiili kohta lisainfot leida. Huawei Watch Budsidega on oma füüsilise heaolu parandamine lihtsam kui kunagi varem.

Värskelt täiendatud Huawei une monitoorimise tehnoloogia loob parimad võimalused enda une täpsemaks jälgimiseks. Kell loeb ka pulsisageduse muutlikkuse statistikat (HRV), et tuvastada tõhusalt kasutaja unetsükkel väiksema veamääraga.

Nutikella täiendatud algoritm ja pulsi jälgimise tehnoloogia toetavad veelgi terve päev kestvat terviseseiret. Kellas on ühendatud täpsete tervisenäitajate monitooring, et pakkuda kasutajale personaalset kvaliteetset terviseinfot.

Eraldi tehisintellekti toega Huawei Watch Budsidel on 80 spordirežiimi, millest kümme on professionaalsed režiimid ja millele lisaks saavad trennihuvilised lisada käsitsi veel üle 70 spordiala. Huawei teaduspõhine spordisüsteem annab juurdepääsu ka nutikale jooksutreenerile, aktiivsuse premeerimissüsteemile ja isegi kohandatavatele isiklikele treeningkavadele, mille planeerimine on sama lihtne kui randme tõstmine.

Huawei Watch Budsid aitavad kasutajat tema tervise- ja treeningeesmärkide täitmisel. Pole vahet, kas treenid maratoniks, hoiad lihtsalt oma tervisenäitajatel silma peal või tahad jälgida oma stressitaset ja unekvaliteeti – Huawei Watch Budsidele saab loota.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid