Ühe minutiga kogu info peamiste tervisenäitajate kohta

Tänapäeval on tervise jälgimine muutunud olulisemaks kui kunagi varem, mistõttu otsivad inimesed pidevalt võimalusi erinevate tervisenäitajate kontrollimiseks reaalajas. Nutikellad on seda probleemi aidanud lahendada juba mõnda aega, kuid nüüd on võimalik ainuüksi ühe minuti jooksul jälgida koguni seitset tervise- ja heaolunäitajat, et oma tervislikust seisundist kiire ülevaade saada.

„Selline funktsioon on eriti kasulik neile, kellel on alati kiire, aga kes soovivad oma tervise kohta võimalikult palju teada saada. Nutikell Huawei Watch 4 Pro annab ühe minuti jooksul seitsmepunktilise terviseraporti, mis teeb kandjale elektrokardiogrammi (EKG), registreerib südame löögisageduse ja vere hapnikusisalduse (SpO2), mõõdab stressitaset, nahatemperatuuri, arterite jäikust ning viib läbi ka hingamistesti, mis aitab määrata kopsumahtu. See tähendab, et nutikella kasutaja saab vaid ühe minutiga otse kella ekraanil või nutitelefoni Huawei Health rakenduses kogu vajaliku ülevaate. Kui sa ei tunne end hästi, on sul võimalik kiiresti kontrollida seitset olulist tervisenäitajat ning vajadusel terviseseisundi parandamiseks vajalikke tegevusi ette võtta,“ kirjeldab tehnoloogiaekspert ja Huawei koolitusjuht Jekaterina Mishina.

Uus nutikell Huawei Watch 4 Pro

Nutikell annab nõu ja tuletab meelde enda eest hoolt kanda

Suvi on aeg, mil tahaks tegeleda kõigega: töökohustused õigel ajal lõpetada, hästi välja puhata, lähedastega aega veeta ja rannamõnusid nautida. Seetõttu jäävad sellised olulised asjad nagu söömine, piisav vee joomine ja liikumine sageli suvise melu varju.

„Kuuma ilmaga on lihtne isegi söömine või vee joomine unustada, seega on nutikell suurepärane vahend regulaarsete meeldetuletuste saamiseks. Kui tervisenäitajates on näha muutusi, teavitab Huawei Watch 4 Pro kandjat tähelepanekutest ja annab praktilisi nõuandeid, et ennetada tervise halvenemist. Samuti võib kandja seadistada endale soovi korral meeldetuletused ka liikumise ja vajalike toitainete tarbimise kohta,“ selgitab tehnoloogiaekspert.

Ühtlasi ei pea muretsema selle pärast, et nutikell kaotab puhkuse ajal aktiivselt ringi liikudes ühenduse nutitelefoniga, sest Huawei Watch 4 Pro toetab eSIM-i funktsiooni, mis võimaldab helistada mere ääres jalutades või niisama aias lõõgastudes, ilma et telefon peaks selleks üldse lähedal olema.

Kuumaga on oluline ka unekvaliteet

Kuumadel suveöödel on eriti raske uinuda. Nutikella abil läbi viidud unekvaliteedi täpne analüüs aitab paremini mõista oma enesetunde põhjuseid ja energiataseme erinevusi.

„Huawei nutikella tehnoloogia on võimeline jälgima magamise ajal unefaase, pulsisagedust, hingamist ja andma üksikasjaliku hinnangu unekvaliteedile. Nutikell kogub ja analüüsib une kvaliteedi ning kestuse infot ja kandja saab teada, millisel hetkel oli ta sügavas või kerges unes või hoopis peaaegu ärkvel. Need andmed koos päeva jooksul kogutud infoga füüsiliste tegevuste ja muude tervisenäitajate kohta võivad oluliselt aidata mõista, miks keha tunneb end väsinuna ja kuidas oma enesetunnet muuta. Soovitame sel suvel lisaks päikese käes lõõgastumisele pöörata rohkem tähelepanu ka oma tervisenäitajatele, et aasta kõige soojem aastaaeg mööduks sujuvalt,“ annab Mishina nõu.

Huawei Watch 4 Pro annab praktilisi nõuandeid, et ennetada tervise halvenemist.


Jaga
Kommentaarid