LBX on Lexuse kõige pisem mudel, sellel on 1,5-liitrine kolmesilindriline mootor. Auto elektrimootor saab energia nikkel-metallhüdriidakult (NiMH).

Täishübriidsüsteemi maksimaalne võimsus on 136 DIN hj/100 kW maksimaalse pöördemomendiga 185 Nm.

LBX kasutab Lexuse elektrilist E-Four nelikveosüsteemi, kus on tagasillale paigutatud täiendav elektrimootor. Kohapealt startides, kurvides või madala haardumisega pindadel sõites suunab süsteem veojõu automaatselt tagaratastele, aidates hoida sõidukit stabiilsena.

Auto juhiabi- ja ohutussüsteem on mh varustatud kokkupõrke ennetussüsteemiga (PCS), sealhulgas ohuolukordade roolimisabiga (ESA) ning adaptiivse püsikiirusehoidjaga (ACC). Samuti on varustuses sõiduraja hoidmise abisüsteem (LTA) ningohutut ukseavamissüsteemi (SEA), mis takistab uste avamist, kui tuvastatakse liikumine, mis võib põhjustada kokkupõrget. Süsteem sisaldab ka juhi monitori, parkimisandureid koos automaatse pidurdussüsteemiga, tagumise ristliikluse hoiatussüsteemi (RCTA) ning pimealamonitori (BSM).

Auto rehvid on 18-tollised.

Uue LBX tootmisega alustatakse selle aasta lõpus ning mudel jõuab turule järgmise aasta esimeses pooles. Mudeli hind algab alates 36 500 eurost, kuid täpsem hinnastus selgub järgmise aasta algul.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid