„Tänu ruumilise heli salvestamise uuendusele saab edaspidi kontserdil olles klapid pähe pista ja salvestada sealset heli täpselt nii nagu inimene seda kohapeal kuuleb. Heli salvestamiseks tuleb vaid kõrvaklapid filmimise ajal pähe pista ja kõrvaklappide mikrofonid salvestavad ümbritsevat heli,“ sõnas Samsung Eesti mobiiliseadmete tootekoolitaja Kirill Kozlov.

Uus helisalvestuslahendus kasutab Samsungi seadmetel esmakordselt LE Audio standardit, mis on uus Bluetoothi abil toimiv tehnoloogia. Sisuliselt parandab see klappidest tulevat helikvaliteeti, vähendab viiteaega klappide ja telefoni ühenduses ja säästab akut. Heli salvestatakse ikka telefoni mällu.

Lisaks saab tarkvarauuendusega värskeid funktsioone Samsungi nutikelladel toimiv Camera Controller rakendus. Tegemist on süsteemiga, mis lubab kasutajal nutitelefoni endast eemale maha või lauale asetada ja vaadata pildi eelvaadet otse nutikellalt ning sealt ka foto teha. Tänu uuendusele saab rakenduse kaudu nüüd kaameraga ka sisse või välja suumida. Suumimiseks saab kasutada sõrmi või keerata Galaxy Watch5 Classic mudelil olevat pöörlevat sihverplaadi äärt.

Ruumilist heli pakkuv tarkvarauuendus jõuab Galaxy Buds2 Pro, Galaxy Flip4 ja Galaxy Fold4 seadmetele alates 17. jaanuarist.

Camera Controller rakenduse uuendus jõuab Galaxy Watch5, Galaxy Watch5 Pro, Galaxy Watch4 ja Galaxy Watch4 Classic mudelitele veebruaris. Kellaga ühendatud Samsung Galaxy telefoni peab olema paigaldatud One UI 5.1 või uuem kasutajaliides.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid