Millistest sel aastal ilmunud mängudest Sina ja Su sõbrad sel aastal kõige rohkem rõõmu tundsid? Tule ja jaga seda infot meiega, et saaksime üheskoos välja selgitada need kõige-kõige paremad mängud sel aastal. Selleks kliki siia lingile, mis viib sind portaali Mkuubis „EESTLASTE LEMMIKMÄNGUD 2022“ küsitluse juurde, kus saad oma lemmikmängude poolt hääle anda. Kui küsitlus täidetud, siis jaga infot ka oma sõprade ja tuttavatega, et ka nemad saaksid oma lemmikute poolt hääletada.

Kui mõne kategooria juures hinnangut anda ei oska, siis jäta see osa lihtsalt vahele, vajutades JÄTKA (või „continue“, vastavalt valitud keelele).

Et hääletamine huvitavam oleks, siis loosib Mkuubis välja mitmesuguseid auhindu. Ühtegi mängukonsooli selle aasta kingikotis pole, küll aga loositakse välja God of War Ragnarök Limited Edition DualSense’i pult ja mitmesuguseid teisi auhindu, alates särkidest ja kruusidest kuni videomängudeni (Resident Evil Village, Vampire: The Masquerade – Swansong, LEGO mängud, Capcom Fighting Collection, Borderlands 3, WWE 2K Battlegrounds, Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin ja teised mängud).

Hääletada saab kuni 5. jaanuarini ning eestlaste lemmikmängud aastal 2022 kuulutatakse välja 8. jaanuaril 2023 toimuvas Meile Meeldib Mängida saates, mida saab kuulata ja jälgida siit: https://www.youtube.com/mkuubis. Loosiauhindade võitjad tehakse teatavaks Meile Meeldib Mängida veebilehel hiljemalt 10. jaanuaril 2023.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid