Kui kohvi joomine on teie jaoks erilisem kui selle valmistamine, siis on teil tõenäoliselt kohvimasin juba olemas või siis kaalute selle ostmist. Tõsi, mõned neist võtavad palju ruumi, mistõttu ei ole see alati kõige praktilisem valik. Õnneks võimaldavad integreeritud kohvimasinad nüüd mitte ainult iga päev värsket ja lihtsalt valmistatavat kohvi nautida, vaid ka köögis ruumi vabastada.

Modernsed ja ruumisäästlikud kohvimasinad

Tõelised kohvigurmaanid kinnitavad, et parim kohv valmib hoolikalt valitud ja värskelt jahvatatud kohviubadest. Igaüks võib ise valida, kas ostab eelnevalt jahvatatud kohviube, jahvatab need käsitsi või elektrilise masinaga, või ostab kohvimasina, mis jahvatab värskelt ja valmistab tassi kuuma kohvi vaid paari nupuvajutusega. Kohvimasin on aga luksuslik kodumasin mitte ainult oma hinna, vaid ka ruumi pärast. Mõned, kes soovivad kohvimasinat osta, loobuvad sellest unistusest just koduse ruumipuuduse tõttu. Kodumasinate tootjatel on sellele probleemile suurepärane lahendus – integreeritavad kohvimasinad, mis säästavad kodus ruumi. Millised on veel integreeritavate kohvimasinate eelised ja millele peaksite selle seadme valikul tähelepanu pöörama?

Integreeritud kohvimasin: unikaalsest disainist vaikselt töötava süsteemini

Neile, kes soovivad kodus kvaliteetset kohvi nautida, on kohvimasin üks tähtsamaid kodumasinaid. Me mainisime juba sisseehitatud kohvimasinate praktilisust köögi ruumipuuduse osas, kuid millised muud eelised veel selles luksuslikus köögiseadmes peituvad?

Kasutajasõbralik juhtimine

Iga tootja eesmärk on täita kliendi ootusi. Pealegi, keegi ei taha ühe tassi kohvi valmistamisega kaua vaeva näha. Seetõttu on integreeritud kohvimasinate tootjad loonud kvaliteetseid seadmeid, mille juhtimissüsteem on lihtne ja arusaadav. Tavaliste integreeritud kohvimasinate puhul on kõik vajalikud juhtimisfunktsioonid nähtavad esipaneelil. Hele värviline ekraan ja selge menüü muudavad kohvi valmistamise tõeliseks rituaaliks. Samuti on peaaegu kõikidel mudelitel automaatne väljalülitusfunktsioon, nii ei pea te muretsema, et kohvimasin kodust lahkudes sisselülitatuks jääb.

Teine eelis on nutirakendus Home Connect, tänu millele saab kohvimasinat nutitelefoni kaudu juhtida. Home Connecti rakendusest leiate ka huvitavaid kohviretsepte ja kasulikke nõuandeid kohvimasina eest hoolitsemiseks.

Vaikne töötamine

Teine sisseehitatud kohvimasina eelis on selle vaikselt töötav süsteem. Peaaegu kõik sisseehitatud kohvimasinad töötavad teiste kohvimasinatega võrreldes vaiksemalt. Seetõttu võite kindel olla, et kohviubade jahvatamise heli ei meenuta eemaletõukavat ja ebameeldivat müra.

Erakordne disain

Modernne ja minimalistlik disain on sisseehitatud kohvimasina visiitkaart. Kohvimasinate lai valik võimaldab valida seadme vastavalt oma maitsele – alates eksklusiivsest disainist kuni erinevate värvideni, olgu need traditsioonilised (mustad või hallid) või heledamad toonid. Õigesti valitud kohvimasinast võib saada mitte ainult kauakestev köögiseade, vaid ka stiilne sisustusdetail.

Nutikate funktsioonidega innovatiivne süsteem

Sisseehitatud kohvimasin on tõeliselt ainulaadne seade, mida iseloomustab mitte ainult eksklusiivne disain, vaid ka selle sisse peidetud uuenduslikud funktsioonid. Need funktsioonid ei lihtsusta mitte ainult kohvimasina hooldust, vaid võimaldavad ka nautida erakordset kohvimaitset ilma igasuguse vaevata.

  1. Kas teadsite, et kohvi valmistamiseks on vaja temperatuuri 90 kuni 95 °C? SensoFlow intelligentne kuumutussüsteem tagab kohvi valmistamiseks ühtlase ja sobiva veetemperatuuri, mis aitab esile tuua kohvi tõelise maitse ja aroomi.

  2. Ekraanile ilmuvad meeldetuletused teavitavad kasutajat masina vajalikest hooldustöödest: mitu tassi kohvi saab valmistada enne järgmist veefiltri vahetust, millal käivitub katlakivi eemaldamise programm või masina puhastamine. Lisaks on peaaegu igal sisseehitatud kohvimasinal varajane hoiatussüsteem, mis teavitab kasutajat kohvi- ja veekogusest masinas. Tänu sellele funktsioonile ei saa teil kunagi olulised kohvivarud ootamatult otsa.

  3. Funktsioon One Touch Double Cup võimaldab teil nautida kuuma kohvi koos oma lähedasega. Ühe nupuvajutusega saate valmistada korraga isegi kaks tassi kanget espressot või piimaga kohvi.

  4. Kohv paistab silma oma erksa maitse ja kibeduse nootidega. Just viimase järelmaitse tõttu mõnele inimesele kohv ei meeldi. Funktsioon Aroma Double Shot lahendab selle probleemi, võimaldades nautida kohvi ilma kibeduseta. Valmistades kohvi kahekordse protsessi käigus, kaotab see oma kibeduse ja omandab täiusliku maitse.

  5. Integreeritud kohvimasin on suurepärane valik neile, kellele ei meeldi kodumasinate hooldamisega tegeleda. Nendesse masinatesse sisseehitatud piimasüsteemi automaatne loputusfunktsioon võimaldab teil nautida haruldase maitsega kohvi ilma masina hooldusega seotud peavaludeta.

Need on vaid mõned uuenduslikud funktsioonid ja süsteemid, mida saab sisseehitatud kohvimasinasse integreerida. Selline funktsioonide mitmekesisus ei taga mitte ainult kohvi kvaliteeti, vaid teeb ka kohvi valmistamise ja masina puhastamise teie eest. Ja seda kõike ainult selleks, et saaksite tassi kohvi saatel mõnusat hetke nautida.

Mida võtta arvesse integreeritud kohvimasinat valides?

Kui ostate kalli kodumasina, soovite, et see kestaks kaua, selle disain ei muutuks aja jooksul igavaks ja selle funktsioonid meeldiksid teile ka mõne aasta pärast. Sisseehitatud kohvimasina valimine on palju lihtsam, kui pöörate eelnevalt tähelepanu mitmele aspektile.

Mõõdud. Seda tüüpi kohvimasinat on kõige parem osta enne köögimööbli planeerimist. Sisseehitatud kohvimasin võib olla erinevate mõõtmetega, kuid standardmõõtmed on (L) 56 cm x (K) 45 cm x (S) 55 cm.

Disain. Ajatu disain, mis sobib mis tahes stiilis interjööri, on sisseehitatud kohvimasina peamine disainireegel, mis võimaldab teil seda seadet aastaid nautida.

Funktsioonid. Veel üks aspekt, millele tuleks kohvimasina valimisel tähelepanu pöörata, on selle funktsioonid. Te peaksite selle seadme valimisel lähtuma sellest, milliseid funktsioone te tegelikult kasutate. Tegemist ei ole võistlusega, seega ärge võistelge selle nimel, et leida seade, millel on võimalikult palju uuenduslikke funktsioone ja süsteeme. Valige see, mille funktsioonid hõlbustavad kohvi valmistamist ja võimaldavad teil iga päev oma lemmikut kohvijooki nautida.

Integreeritav kohvimasin: modernne ja mugav

Sisseehitatud kohvimasinad on väikese köögiga inimeste jaoks tõelised elupäästjad. Tõsi, seda tüüpi kohvimasina valivad ka need, kelle jaoks on oluline, et kohvi valmistamise seade oleks nutikas ja lihtsasti juhitav – võimaldades nautida erakordse maitsega kohvi vaid ühe puudutuse või nupuvajutusega. Tagaplaanile ei saa jätta ka eksklusiivset disaini ja äärmiselt vaikset töötamist. Valides teie vajadustele kõige paremini vastava sisseehitatud kohvimasina, saate iga päev nautida kauakestvat seadet ja erilise maitsega kohvi.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid