Hiinas kerkib "StarCrafti" ja "WarCrafti" lõbustuspark!

 (4)
Hiinas kerkib "StarCrafti" ja "WarCrafti" lõbustuspark!
Fotod: joyland.ccjoy.com---

Videomängud on tervisele kahjulikud ja nende fännid võiks rohkem kodust väljas käia? Neil on nüüd ka põhjust, sest paistab, et Hiinas on kerkimas mitteametlik "StarCrafti" ja "WarCrafti" temaatikale toetuv lõbustuspark.

Blizzardi ülipopulaarsed videomängusarjad "StarCraft" ja "WarCraft" paistavad andvat inspiratsiooni hiinlaste uuele lõbustuspargile, kirjutab DVICE.

Joyland Worldi park koosneb mitmest piirkonnast, nii et seal leidub ka muu temaatikaga paikasid. Videomänguhuvilistele avavad uksed veel näiteks vastav muuseum ja e-spordi areen.

Netti jõudnud möödunud kuul tehtud fotode põhjal tundub, et enamus atraktsioone on juba kokku pandud, aga pargi avamiseks vajalikud üldtööd pole veel kaugeltki valmis.

Huvitav oleks teada, kas Joyland Worldi eestvedajatel on ka Blizzard Entertainmenti või Activision Blizzardi heakskiit, või tasub oodata suurejoonelist kohturünnakut.

Terrain of WarCrafti ja Universe of StarCrafti (piirkondade nimed) külastajatel on ka endil võimalus Joyland Worldi kogemust nii-öelda mängulisemaks muuta, eriti mis puudutab "World of WarCrafti" võrgurollikat.

Näiteks võib moodustada gruppe, mis ei tee eriti midagi, aga muutuvad vihaseks ja ründavad, kui neile ligineda. Või siis kellelegi lähenedes talle ootamatult rusikaga kõhtu virutada, naerda ja ära joosta. Või lubada põnevatele atraktsioonidele alles siis, kui igavamaid on juba teatud aja jooksul või teatud arv kordasid läbitud.

Lõbustuspargi hieroglüüfidega täidetud kodukas asub siin.

Jälgi Forte uudiseid ka Twitteris!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.