Selle jõudis aprilli alguse seisuga kasutusele võtta kõigest 5,4 protsenti Androidi-kasutajatest. Hiljutine kasv on samas kiire – mai alguse seisuga on see arv juba pea kahekordistunud (hetkel 9,7 protsenti).

Google plaanib 28-29. mail tutvustada avalikkusele siiski juba Androidi järgmist suurt uuendust M (mäletatavasti oli Lollipop algselt lihtsalt L).

See toimub USAs San Franciscos konverentsil I/0 2015, mis on Google'i seadmetele-süsteemidele tarkvara arendajate iga-aastane suurüritus, kus jõuab alati rahva ette suuri asju.

Google pole eelnevat kinnitanud, aga The Verge esindajad kinnitavad, et nägid vastavasisulist kirjeldust I/0 ametlikul kodukal, kust see varsti siiski kadus. Android Police'i esindajad jõudsid siiski selle koha "fotosüüdistuse" (ekraanitõmmise) salvestada.

Android M keskendub usutavasti ärikasutajatele meeldimisele, sest "toob Androidi väe igasugusesse töökeskkonda". Ehk nende oma sõnadega: Android at Work: M brings the power of Android to all kinds of workplaces.

Mida ärikasutajad siis Google'i meelest Androidilt rohkem vajavad? Rohkem häälkäsklusi, et saaks nutiseadmega suuresti jutu abil suhelda.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid