Seekord alustame Ameerika Ühendriikidest – 4. juuli on neil teadagi oluline päev ning muuhulgas koostatakse ka kõige patriootlikumate brändide edetabel. Juba 20ndat aastat järjest on esikohal üks autofirma – kes?

Eestis kukkus juuni esimeses pooles kütusemüük 10%. Arutame seega, kas oleme kütusehinna tõttu oma sõiduharjumusi muutnud ning panustame samuti selle 10% hulka.

Euroopast aga on suuri uudiseid – „Eesmärk 55“ paketti puudutavad vaidlused on loodetavasti mõneks ajaks läbi. Õhk Euroopas saab kindlasti puhtamaks – mida siis läbirääkimistel välja pakuti?

Tesla avalikustas oma kvartali müügitulemused, Berliini tehases tuleb aga tootmist koomale tõmmata. Elon Musk aga murdis oma kümnepäevase Twitteritsölibaadi – miks?

Nädala ideeautod on Jaguari kolm uut täiselektrilist mudelit (mis kõik on – üllatus – linnamaasturid), Hyundai Ioniq6 ja Ssangyong Torres. Nädala kadunuke on BMW i3.

Toyota bZ4X elektriline linnamaastur

Nädala proovisõiduauto on Toyota bZ4X, mida Indrek Kopenhaagenis proovimas käis. Kas robustne välimus õigustab ennast?

Stuudios on autoajakirjanikud Veli V. Rajasaar ja Indrek Jakobson. Saadet saab kuulata allolevas pleieris. Külasta ka saate Facebooki– ja Instagrami-lehte, kust saad jooksvat infot automaailma kohta ning näha proovisõiduautodega seonduvat.

1x
00:00