Mängu lõksus: politseinikud leidsid tagaotsitava jaoskonna kõrval Pokémon God mängimas

 (11)
Mängu lõksus: politseinikud leidsid tagaotsitava jaoskonna kõrval Pokémon God mängimas
Juhhuu, Pikachuga vangimajja! Pokémonid viisid ühe ameeriklase kiirendatud korras trellide taha.Reuters

Võimsalt massidesse läinud Pokèmon Go on juba paljude inimeste elukäikudesse suuremaid ja väiksemaid muudatusi toonud. Kes on tallanud ära naabri aiamaa ja temaga tülli läinud, kes on telefoni vahtides rängalt viga või lausa surma saanud, kes töölt lahkunud, et elukutselisena hakata virtuaalolendeid taga ajama.

Sellesse nimekirja võib nüüd lisada ka ühe ameeriklasest kurjategija, kes võib-olla poleks ilma mängu mängimata nii ruttu trellide taha läinud. Ent tõsiasi on, et William Wilcox nabiti eelmisel neljapäeval kinni, kui ta Milfordis Michigani osariigis politseijaoskonna kõrval Pokémon Go mängimisega ametis oli. Paraku on politseijaoskond ka Pokémonide Gym ehk paik nende "treenimiseks".

24-aastane Wilcox oli pidžaama väel ja seisis, telefon käes, lipuvarda juures, üritades parasjagu üht Pokémoni kinni püüda.

"Ta tegi meie tööpäeva oluliselt lihtsamaks," nentis politseijuht Thomas Lindberg veebisaidile Fox2Detroit.com. "Tundus, et ta oli rohkem nördinud selle üle, et me ta mängu katkestasime kui selle üle, et ta kinni võeti."

Wilcox oli varguse eest 2014. aastal süüdi mõistetud ja tagaotsitav. Mees vabastati leppetrahvi alusel ja ilmselt veedab ta järgmise kuu kohtuistungit oodates Pokémon God mängides.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare