VIDEO: Starshipi võidukäik jätkub - pakirobot veeres äsja läbi menukast Jimmy Kimmeli jutusaatest

 (19)

VIDEO: Starshipi võidukäik jätkub - pakirobot veeres äsja läbi menukast Jimmy Kimmeli jutusaatest
Starshipi robot Jimmy Kimmeli saates.Ekraanitõmmis

Jimmy Kimmel Live! on telekanali ABC hilisõhtune jutusaade, mis on järjest eetris olnud juba 14 aastat. Tallinna-Londoni ettevõtte Starship Technologies robot tegi saatejuhi tellimuse peale näidissõidu ja käis järel teravatel kanatiibadel ja juustupulkadel.

Robotiga käis saates külas toidukullerfirma DoorDash tegevjuht Tony Xu, kes seda ka lähemalt tutvustas. DoorDash testib Starshipi robotit Californias ja Washington DC-s ning nii nagu meilgi mõnda aega tagasi Woldi tellimuse puhul, võib neis paigus juhtuda, et sulle toob toidu ukse taha inimkulleri asemel Starshipi robot.

DoorDashi üks kaasloojaist Stanley Tang ütles aasta algul TechCrunchile, et roboteid on tulevikus plaanis kasutada mitte inimeste asemel, vaid ühe täiendava kulleriversioonina, mis viimase miili teenust osutab.

Pisut enam kui nelja ja poole minuti pikkuse klipikese jooksul küll Starshipi nime (ega Eestit) ei mainitud, aga arvestades Jimmy Kimmel Live! vaatajate hulka (läinud aasta keskel näiteks vaatas saadet keskmiselt 2,3 miljonit inimest), võib öelda, et taas on robot jupi kuulsust juurde kogunud. Ent Starship pole USA-s kohal vaid telesaadetes - märtsis avati kontor Washingtonis, detsembris aga Californias.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare